Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi

Zawsze chciałam wykonywać prace, która będzie w jakiś sposób pomagać ludziom. W czasie studiów przyszedł czas, aby określić swoją drogę życiowa i zdecydować, w którym kierunku dokładnie podążyć. Studiowałam wtedy budownictwo i coraz mniej podobała mi się wizja nocnego siedzenia nad projektami i nudnymi obliczeniami konstrukcyjnymi.

Zarządzenie nieruchomościami w Krakowie

zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w KrakowieSwoją karierę rozpoczęłam zaraz po studiach w moim rodzinnym mieście. Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w Krakowie okazało się najlepszym wyborem mojego dotychczasowego życia. Wykorzystuję swoją wiedzę zdobytą na studiach, ponieważ odpowiadam za kontrolowanie stanu technicznego wszystkich nieruchomości. W razie jakichkolwiek remontów muszę sprawować nad nimi pieczę. Wszystkie reklamacje, które składają mieszkańcy, trafiają w moje ręce. Każdą sprawą zajmuję się bardzo szczegółowo, ponieważ wiem, że jako zarządca nieruchomości mogę ułatwić życie ludzi i rozwiązać ich problemy. Oczywiście, moja praca to również wypełnianie rożnego rodzaju dokumentów. Najważniejszym z nich jest książka obiektu, w której znajdują się wszystkie dane na temat przeglądów technicznych i remontów. W razie jakichkolwiek awarii jestem odpowiedzialna za to, żeby wezwać fachowca, który zlikwiduje wszelkiego rodzaju usterki. W imieniu wspólnoty mieszkaniowej negocjuję ceny oraz podpisuję wszelkie umowy z firmami zaopatrującymi budynki w niezbędne media takie jak woda czy prąd.

Zarządzanie nieruchomościami jest bardzo odpowiedzialną praca. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę i w razie jakichkolwiek trudniejszych zagadnień korzystam z pomocy prawnika. Wiem, że moje decyzje mają bardzo dużo konsekwencji i staram się, żeby przynosiły mieszkańcom jak najwięcej korzyści. Często muszę jednak znaleźć złoty środek między nimi a wspólnotą mieszkaniową.