Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Atrakcyjne jeździki dla dzieci

Każdy rodzic w miarę możliwości i z rozsądkiem spełnia marzenia swoich dzieci. Nie jeden rodzic słyszał wielokrotnie jak dziecko prosi o jeździk na akumulator. Taki, który jeździ nie odpychany własnymi nóżkami lub pchany przez rodzica. Motorki lub autka na akumulator są bardzo lubiane przez wszystkie maluchy szczególnie w wieku od 12 miesięcy do 3 roku życia. Nie są to drogie zabawki, a z pewnością są marzeniem nie jednego małego dziecka.

Najlepsze rowerki i motorki na akumulator 

jeździk na akumulatorOczywiście bez względu jaki jeździk na akumulator wybierzemy musi on być przede wszystkim bezpieczny. Taki, który posiada wszelkie potrzebne normy i certyfikaty bezpieczeństwa. Ponad to na takie urządzenie trzeba zakładać dziecku kask oraz być pewnym, że dziecko samodzielnie jest w stanie już z niego korzystać. Wszystkie jeździki na akumulator mają moc silnika około 25W. Posiadają jeden lub dwa biegi. Mają pedał gazu i hamulca. Niektóre dodatkowo mogą być sterowane przez rodzica za pomocą pilota. Wszystkim motorki i autka na akumulator powinny być mocnej i stabilnej konstrukcji tak bo nie stanowiły zagrożenia podczas użytkowania. Większość tego typu pojazdów jest wyposażonych w efekty dźwiękowe typu klakson oraz w światła ledowe. Koła jeździków pokryte są powłoką gumową dzięki czemu komfort  jazdy jest znacznie większy. Cena za auto lub motorek na akumulator to koszt około 100 do 250 zł.

Zabawka jaką jest jeździk na akumulator będzie idealnym prezentem na prezent z okazji urodzin lub Dnia Dziecka. Szczególnie jeśli wiemy, że nasze dziecko marzy o takim prezencie. W sklepach z zabawkami znajdziemy bardzo duży wybór zarówno aut jak i motorów na akumulator. W ofercie sprzedażowej są nawet wersje kolorystyczne typowo dla dziewczynek czyli w kolorze różowym.