Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Autko z akumulatorem dla dziecka

 

Zbliżały się bardzo szybko urodziny mojego synka. Miała to być bardzo szczególna uroczystość, można by powiedzieć, że takie 2in1. Dlatego też postanowiliśmy poszukać super prezentu dla małego, tak aby i dal niego był to bardzo szczególny oraz pozytywny czas. Urodziny dziecka zbiegały się z jego pójściem do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Miał mieć wtedy siedem lat.

Super prezent – autko na akumulatorek buggy

solidne auto na akumulator buggyNa samym początku razem z moim mężem nie mieliśmy niestety żadnego dobrego pomysłu co byłoby odpowiednim prezentem dla naszego jedynego syna na tak ważną okazję, która w dodatku była podwójna. Bardzo pragnęliśmy aby był to wyjątkowo prezent, który sprawi dziecku wiele radości. Najpierw pytałam wśród moich znajomych, czy nie mają jakiś ciekawych inspiracji na podarek dla siedmiolatka. Potem przyszedł nas na rodzinę, zapytałam i to bliższą i dalszą. Nic ciekawego nie mogli mi zaproponować. Na dwa tygodnie przed wielką uroczystości rozpoczęliśmy z mężem rajd po sklepach w poszukiwaniu prezentu. W końcu w jednym ze sklepów znalazłam – solidne auto na akumulator buggy. Było ono wprost idealne dla naszego dziecka na okazję urodzin oraz uroczystość rozpoczęcie pierwszej klasy szkoły podstawowej. Auto było stworzone na wzór samochodów terenowych. Było reklamowane jako 4x45volt, co oznaczało jedynie moc znajdującego się w nim akumulatora, ale było ciekawe zawarte w znany nam wszystkim napęd na cztery koła, czy 4v4. Samochody występowały w różnych kolorach.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na najlepszy model dla naszego syna. Był on wyposażony w bardzo duże opony oraz podwyższony rozstaw osi, co umożliwiało jazdę nim nie tylko po prostych betonowych powierzchniach a także po szlakach z niewielkimi przeszkodami jak na przykład ścieżki leśne.