Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Auto do ślubu czy może ciągnik?

Kto powiedział, że auto do ślubu jest obowiązkowe i nie można przyjechać na własne wesele czymś innym? Nie żeby sugerować, ze transport publiczny to dobry pomysł. Wszyscy wiemy jak jest.

Jaki pojazd do ślubu wybrać?

Auto do śluburudne autobusy, stare tramwaje, wiecznie spóźniające się pociągi, przy których pomocy można najwyżej ustawić sobie kalendarz, ale o zegarku nie ma mowy. Nie jest to najczystszy, najcichszy, czy najbardziej komfortowy transport na co dzień, a co tu mówić o takim wyjątkowym dniu jakim jest ślub. Oczywiście, samochód do ślubu to najbardziej oczywiste rozwiązanie. Zadaszenie pozwoli nam uniknąć niesprzyjających warunków atmosferycznych, auto do ślubu rybnik jest przestronne i wygodne. Może jednakowoż warto wyrwać się ze szponów oczywistości i pomyśleć o innym rodzaju transportu. Jeśli jesteśmy pasjonatami motocyklów lub skuterów są one dla nas oczywistym wyborem. Ich ograniczeniem jest możliwość transportu panny młodej w sukni takim pojazdem, ale dla chcącego nic trudnego. Ostatnio modne są quady, więc może one okazałyby się lepszym środkiem transportu szczególnie po wyboistym terenie? Jeśli jesteśmy dumnymi rolnikami mieszkającymi na wsi możemy nawet użyć traktora czy ciągnika. Jak transport do ślubu może nie będą najlepsze ze względu na możliwość rozwijania tylko niskich prędkości, ale do zdjęć nadadzą się idealnie. Miłośnicy sportów wodnych mogliby zaryzykować zdjęcia na desce surfingowej. Skoro organizowane są podwodne śluby, to dlaczego nie można by mieć ślubnej sesji na wodzie? Dla totalnych ekscentryków, którzy marzą o czymś zupełnie awangardowym zawsze można zaproponować rolki, łyżwy, hulajnogę czy deskorolkę. Dla osób ceniących kontakt z naturą i miłośników koni organizowane są sesje na padoku lub w terenie np. na łące.

Osoby nie bojące się wyzwań i nie mające lęku wysokości mogą rozważyć lot balonem, na paralotni lub skok ze spadochronem. Takie zdjęcia na pewno będą bardzo efektowne.