Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Bankiet pod namiotem

Organizując bankiet warto zapoznać się z wieloma możliwościami jakie daje nam rynek. Można bowiem owy bankiet zorganizować tradycyjnie w budynku lub dość innowacyjnie w namiocie bankietowym jednospadowym. Jest to rozwiązanie dość świeże na rynku, lecz jak wskazują statystyki, stale zyskujące na popularności.

Gdzie najkorzystniej zorganizować bankiet ?

namioty bankietowe jednospadowePewne jest, że chcąc zorganizować bankiet, mamy pewien zaplanowany budżet, którego niestety nie możemy przekroczyć. Jest to swego rodzaju ograniczenie, które często zmusza nas do wynajęcia lokalu jak najtańszym kosztem. W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą najmu namiotów bankietowych. Otóż namioty bankietowe jednospadowe można wynająć nawet dwukrotnie taniej, aniżeli tradycyjną salę bankietową. Ponadto konstrukcja namiotów bankietowych jednospadowych gwarantuje nam, iż taki namiot będzie przyciągał uwagę. Z pewnością wzbudzi on zachwyt wśród gości zgromadzonych na bankiecie. Sam wynajem namiotu bankietowego to dopiero początek, bowiem namiot trzeba jeszcze przetransportować w odpowiednie miejsce, często firma wynajmująca namioty oferuje nam taką usługę, a ponadto trzeba go jeszcze odpowiednio rozłożyć. To dla laika może okazać się nie lada zagwozdką i konieczna będzie pomoc specjalisty. Oczywiście za dodatkową opłatą można wynająć namiot bankietowy jednospadowy wraz z usługą jego rozłożenia i złożenia po zakończonym bankiecie. Lecz dla osób lubiących wyzwania, zdecydowanie lepiej będzie samodzielnie podołać temu zadaniu.

Jeśli chcemy w krótkim czasie nająć lokal na bankiet, może okazać się, że nie ma wolnych terminów. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie nam wypożyczalnia namiotów bankietowych. Praktycznie pewne jest, że w każdej chwili posiada ona kilka wolnych namiotów.