Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Biuro tłumaczeń i długie terminy

Potrzebuję coś pilnie przetłumaczyć, ale okazuje się, że nie jest to wcale takie proste, jak myślałam. Mieszkam w małym miasteczku, a nie w jakimś Krakowie. Tutaj jest tylko jeden tłumacz i nie ma możliwości, żeby pójść gdzieś indziej, jeśli są zbyt długie terminy.

Biuro tłumaczeń ma długie terminy usług

tłumaczenia przysięgłe niemiecki krakówNiestety takie są uroki mieszkania w głuszy. Ma to naprawdę wiele plusów, ale jednak minusy jak widać też są i to nierzadko. To biuro tłumaczeń, które jest w mojej malutkiej miejscowości, ma jak się okazało bardzo długie terminy. Inaczej byłoby, gdybym wybrała biuro tłumaczeń w Krakowie. Zdaję sobie z tego sprawę. Może się nawet tam przejadę. U nas to nawet tłumaczenia przysięgłe niemiecki kraków nie są możliwe. Trzeba jechać do większego miasta, a dla mnie właśnie jest to Kraków. Ta placówka w moim miasteczku wykonuje co prawda tłumaczenia techniczne, z których chciałam skorzystać, ale właśnie te terminy skłaniają mnie, aby też jednak jechać do Krakowa. Nie sądziłam, że będzie tak ciężko, aby od razu czy nawet w ciągu dwóch tygodni otrzymać przekład. To przecież jest jakaś kpina. Jeżeli ktoś tak długo czeka, podziwiam. Przecież nawet jeżeli mi się nie spieszy, nie chcę czekać dwóch tygodni na przetłumaczenie mi tekstu. To wydaje mi się raczej naturalne. Może się jednak mylę. Widocznie ludziom aż tak nie przeszkadza, że muszą tak długo czekać.

Może też po prostu nie mają wyboru. Nie wiem jak jest do końca, ale myślę, że to pewnie jest właśnie coś w tym rodzaju. Może też bym skorzystała z tego biura tłumaczeń, gdybym była człowiekiem bardziej cierpliwym.