Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Busy z Belgii do Polski to moja praca

Ostatnimi czasy myślałem, jak można łatwo zarobić pieniądze. Chciałem połączyć to co lubię, czyli prowadzenie samochodu, z zarobieniem. Wymyśliłem więc, że będę woził ludzi.

Busy z Belgii do Polski to moje zajęcie

busy z belgii do polskiWyrobiłem sobie z oszczędności odpowiednią licencję, kupiłem sobie samochód i zacząłem się ogłaszać. Od razu znalazłem pierwszych klientów i to w obie strony. W pierwsze dwa miesiące zrobiłem więcej kilometrów niż przez ostatnie dwa lata. W jeden dzień dojeżdżałem do jednego celu a następnego wracałem. Jednak zarobki były zadowalające, więc postanowiłem rozwijać swoją firmę. Zmieniłem samochód na busa. Dzięki czemu mogłem zabrać więcej osób, przy na dobrą sprawę podobnym spalaniu, więc zyski były porównywalne. A nie oszukujmy się, zyski są najważniejsze dla przedsiębiorcy. Dwa miesiące później kupiłem drugiego busa, dzięki czemu jeż nie miałem busa do gdzieś tam tylko choćby busy do Holandii Kujawsko pomorskie. W ogłoszeniu miałem też busy z Niemiec do Polski jednak objeżdżałem też kraje Beneluxu, dlatego też miałem busy z Belgii do Polski. Największą popularności jedna cieszyły się busy do Holandii pomorskie, ponieważ ludzie jechali tą formą i do Niemiec i do Holandii. Jak się okazywało w jedną stronę niemal zawsze miałem pełne busy, z powrotem było to już różne, jednak nigdy nie miałem pustego przejazdu. Wiadomo, że podróż jednej osoby jest mało opłacalna, jednak opinia o firmie jest też ważna. Dlatego jeździliśmy tak samo nawet dla jednej osoby. Firma się ciągle rozrastała, niemal co dwa miesiące przez pierwszy rok kupowaliśmy nowe busy, a co miesiąc oczywiście wszystkie busy były serwisowane. Nie może być tak, żeby gdzieś po drodze coś się działo z naszym samochodem, tym bardziej, że naprawa w obcym kraju to bardzo droga przyjemność, na którą nie koniecznie chciałbym się narażać. Ceny za usługi są bardzo podobne do naszych, jednak przed przeliczeniem, a jak doskonale wiemy 100 euro nie jest równe stu złotych. Dlatego wiem, że lepiej serwisować nasz samochód niż go tam naprawiać.

Co się jeszcze liczy, to to, że zawsze dzięki temu dojeżdżamy na miejsce i na czas, a to klienci zawsze mocno doceniają. Wiem, bo kiedyś sam jeździłem i punktualność i pewność było jednym z ważniejszych aspektów.