Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

imprezy integracyjne-bydgoszcz

Ciekawe imprezy integracyjne w Bydgoszczy dla studentów pierwszego roku

Studia nie są jak typowa szkoła. Jest to całkowicie oddzielny rozdział życia, a czasem wręcz prawdziwa szkoła życia. Nowi ludzie, nowi wykładowcy i nowe zasady. Nikt tu nie prosi, aby się uczyć, ani nie wzywa rodziców. Albo się uczysz, albo po prostu Cię wywalają.

Najlepsze imprezy integracyjne tylko w Bydgoszczy

imprezy integracyjne-bydgoszczChcecie wiedzieć co się naprawdę liczy na studiach? Odpowiedzią są znajomości. Bez kolegów i koleżanek może być Ci ciężko. Warto zatem chodzić na organizowane przez władze uczelni imprezy integracyjne-Bydgoszcz może się pochwalić naprawdę ciekawym repertuarem. Tam możesz poznać ludzi ze swojej grupy, którzy potem z chęcią pożyczą Ci notatki czy podpowiedzą co było na kolokwium. Poza tym na imprezach integracyjnych często i pojawiają się starsze roczniki, a nuż spotkasz kogoś, kto da Ci kilka testów z poprzednich lat. Wiem to z własnego doświadczenia. Dwa lata temu dostałam się na studia do Bydgoszczy. Z racji, że pochodzę bardziej z południa musiałam sobie załatwić noclegi. Pierwszym miejscem są oczywiście akademiki. Dopiero później gdy na imprezie integracyjnej poznałam ludzi z mojej grupy, wynajęłam z kilkoma mieszkanie, a wiadomo że akademik i mieszkanie są nieporównywalne. U nas zwykle na imprezy wybiera się sale weselne w jakiś hotelach czy restauracjach. Władza zatrudnia jakiegoś dj’a, studenci się schodzą, oczywiście do zakupienia jest również alkohol i coś do jedzenia na ciepło. Wiadomo, że budżet studentów jest dosyć ograniczony w związku z tym hotel zapewnia jakiś tani, podstawowy budżet. Zwykle są t zapiekanki, kanapki, tosty i tym podobne.

Dobrze jest udać się na zabawę integracyjną, jeśli nie w celach rozrywkowych to chociaż po to, aby zaprzyjaźnić się z ludźmi, którzy będą Ci towarzyszyć przez najbliższe lata.