Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Co zapewnia nam komfort na jachcie?

Spędzając wolny czas latem na łodzi warto jest zapewnić sobie jak największy komfort spędzania wolnego czasu. Jak się bowiem okazuje czasami wyposażenie takiej żaglówki nie spełnia do końca naszych wymagań bądź po prostu go nie ma. Samemu trzeba zapewnić sobie luksus. Co w takim razie powinno wchodzić w skład wyposażenia jachtu, abyśmy mogli powiedzieć, że możemy beztrosko spędzać czas na wodzie?

Drabinki, kambuzy, klimatyzacja, stoliki i fotele 

doskonale wykonane wyposażenie jachtówNa łodzi nie zmienia się nic. To co zapewnia nam spokojną głowę w domu tak samo robi to na wodzie. Są to przede wszystkim fotele a także stoliki, dzięki którym możemy spokojnie zjeść posiłek czy usiąść i porozmawiać. Jest to niezwykle ważne w sytuacji, gdy na jachcie chcemy zorganizować przyjęcie dla przyjaciół. Mimo tego, że pojemność jest zależna od wielkości żaglówki należy wnętrze rozplanować w taki sposób, aby wszystko mogło na spokojnie się zmieścić. Gdy po zabawie planujemy rozerwać się ze znajomymi wykonując skoki do wody należy posiadać drabinkę jachtową, dzięki której będzie nam znacznie łatwiej dostać się na pokład. Należy zadbać o to, aby całe doskonale wykonane wyposażenie jachtów było wysokiej jakości. Podobnie jak kambuzy, czyli wyposażenie jachtowej kuchni. Najważniejszą rzeczą są małe lodówki. Żaglówką podróżuje się przede wszystkim latem, dlatego też warto jest mieć schłodzone napoje. W przypadku, gdy organizujemy przyjęcie na pokładzie taka lodówka będzie chroniła dania przed zepsuciem.

Systemy klimatyzacji są bardzo ważne, szczególnie w jachtowych sypialniach. Przebywając w gorących krajach trzeba pamiętać o tym, że latem temperatury są niezwykle wysokie. Dlatego też bardzo ciężko jest w nich zasnąć, jest to męczące. Wysokiej jakości wyposażenie pozwala nabrać sił do kolejnych miesięcy pracy.