Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Czy warto być szczupłym śpiewakiem

Tego wieczoru w okolicznej operze miała odbyć się premiera nowego, olśniewającego spektaklu. Wszyscy aktorzy kłębili się za kurtyną, razem z pracownikami odpowiedzialnymi za techniczną stronę całego widowiska.

Szczupły śpiewak – dlaczego warto nim być?

Sprawdzona dietaMaszynki produkujące tym, lasery, rekwizyty, każdy z tych przedmiotów przemieszczał się z rąk do rąk, krążąc mimowolnie po całej sali. Główna śpiewaczka musiała zrzucić niemal połowę swojej wagi, aby dostać upragnioną rolę. Reżyser był pod ogromnym wrażeniem jej zawzięcia i zaangażowania, nie śmiał więc nawet brać innych potencjalnych kandydatów pod uwagę, gdy po kilku miesiącach po rekrutacji ta stanęła pewna siebie w drzwiach jego gabinetu. Zwiedziona popularnym mitem, że mniej ciała oznacza mniejszą wydolność przy śpiewaniu, nie do końca była chętna do zmian od samego początku, jednak w końcu udało się ją przekonać, by podjęła niełatwe wyzwanie, jakim jest odchudzanie się. Konsultowała się ze specjalistą, który zalecił jej optymalna ilość kilodżuli na dzień, do tego doszły zajęcia aerobiku, które wyraźnie przyśpieszyły cały proces. Picie jedynie wody mineralnej nie jest tak dobrym pomysłem, jak może się wydawać, ponieważ woda jest lepiej przyswajalna, kiedy jest zmieszana z czymkolwiek, musi być to zdrowe diety, czy to skrobia, czy odrobina soczku z owoców albo łyżeczka zwykłego cukru. Widownia była zaszokowana nowym wyglądem artystki, a właśnie to miała na celu, gdyż zniknęła z życia publicznego na cały czas swojej metamorfozy. Występ wyszedł dość dobrze, jeśli nie policzyć wpadki jednego z techników, który wywrócił pojemnik z suchym lodem, przez co na kilka minut cała sala zapełniła się dymem. Widzowie uznali to na szczęście za celowy efekt, więc obyło się bez skandali. Istotne jest również to, że owa odmieniona śpiewaczka musiała kupić sobie nowe stroje, gdyż żadna z jej starych, bardzo szerokich sukni nie wyglądała już na niej gustownie.

Pozbywanie się oponek ma widocznie również swoje wady, a to jest jedna z nich, o ile ktoś liczy się ze swoimi ubraniami i jest do nich przywiązany.