Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Czym jest hot stamping?

Jeśli chcemy ozdobić nasz produkt w bardziej elegancji i wyjątkowy sposób – warto zastanowić się nad wykorzystaniem techniki hot stamping. Pozwala ona na wyjątkowe uszlachetnienie druku oraz ozdabianie opakowań. Czym dokładnie jest ta technika?

Hot stamping – sposób na piękne opakowanie

hot stamping warszawaOgólnie rzecz biorąc, jest to technika druku, wykorzystująca folię hotstampingową i matryce wypukłe wykonane ze specjalnego materiału. Folia hotstampingowa to specjalny materiał, który można wykorzystywać do tłoczenia na gorąco, tworząc w ten sposób wyjątkowe, wypukłe nadruki. Gdzie znajdują one zastosowanie?Przede wszystkim przy uszlachetnianiu druku, ozdabianiu przedmiotów czy zabezpieczeniu druku. Technika ta pozwala nie tylko tworzyć eleganckie etykiety czy opakowania, ale także znakować np. gadżety reklamowe, dzięki czemu nabierają one wyjątkowego charakteru. To właśnie główna zalety termodruku – pozwala on uszlachetnić np. zaproszenia, foldery reklamowe, broszur. Doskonale wygląda np. na eleganckim, grubym, kredowym papierze. Co więcej, koszt jednostkowy nie jest wysoki, więc szukając firmy wykonującej hot stamping warszawa ani inne miasto nie będzie za drogie. Możemy zastosować go np. na personalizowanych zaproszeniach weselnych czy nawet tekstyliach jak czapki czy koszulki. Nie dość, że ta technika jest trwała i niedroga, to jeszcze, przy odpowiednim traktowaniu jest także bardzo trwała – dzięki temu nie musimy martwić się, że napis na naszych eleganckich folderach po jednym dniu zacznie się łuszczyć lub ścierać. 

Hot stamping to doskonały pomysł na ozdobienie każdego gadżetu czy wyrobu z papieru. Dzięki temu zyska on wyjątkowy wygląd i piękne wykończenie. Na pewno także bardziej przyciągnie uwagę obdarowanych potencjalnych klientów.