Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Do Gdańska zwiedzać i odpoczywać

Trójmiasto od lat jest miejscem, do którego chętnie wracamy. To tam pojechaliśmy na pierwsze wspólne wakacje. Tam byliśmy tuż po ślubie na pierwszym koncercie jako małżeństwo. Tam też zabraliśmy dziecko na jego pierwsze wakacje w życiu.

Apartament na urlop musi być komfortowy

apartamenty w gdańskuNa szczęście Gdańsk, Sopot i Gdynia mają jeszcze trochę tajemnic, które możemy odkryć.  Dlatego i nie tylko dlatego z sentymentem wracamy do Trójmiasta. Z tym że teraz potrzebujemy większego lokum. Problemu jednak nie ma, ponieważ apartamenty w gdańsku i okolicach oznaczają szeroki wybór. Bliżej centrum, bliżej morza, w okolicy hali czy stadionu, w zależności od tego, co chcemy robić na miejscu. Apartamenty dysponują kuchnią razem ze sprzętem oraz zastawą, łazienką z pralką, są wyposażone w telewizor, balkon albo taras. Oferują pojedyncze lub podwójne łóżka, na miejscu jest winda, co w przypadku wyższych pięter albo dużych bagaży czy podróży z dziećmi jest niezwykle cennym udogodnieniem. Jeśli więc szukacie odpowiedniego noclegu, pomyślcie, co jest dla was najistotniejsze – cena, lokalizacja, wyposażenie czy warunki. I potem możecie już ruszać i zwiedzać albo plażować. A jest sporo ciekawych miejsc do zobaczenia. W samym Gdańsku to Długi Targ, Neptun czy Westerplatte. Dla wielbicieli historii interesujące będzie także Muzeum II Wojny Światowej  czy Centrum Solidarności. Plaże znajdziecie zarówno w Gdańsku, jak i w Gdyni czy Sopocie. W tym ostatnim choćby przy słynnym i popularnym molo. A po drodze sporo kafejek, restauracji i knajp, gdzie dobrze zjecie.

Trójmiasto, szczególnie Gdańsk, kusi i właśnie dlatego wracamy tam po raz kolejny. Tym bardziej że świetnie łączy ze sobą kwestie wypoczynku i zwiedzenia. Poza tym dojazd do Trójmiasta jest czymś, co sprzyja wyjazdom do tego miejsca. A to niezwykle istotny aspekt dla wielu osób.