Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Dobra przyczepka rowerowa

Specjalnie do rodziców, którzy chcą wszędzie zabierać że sobą dzieci, stworzone zostały przyczepki rowerowe. Dzięki niej możemy jechać całą rodziną na przejażdżkę rowerową, nawet możemy zabrać ze sobą niemowlaka, który nie umie chodzić. 

Znana firma przyczepek rowerowych

przyczepka rowerowa qeridooNiektórzy rodzice obawiają się zabierać ze sobą na rower swoje pociechy, bo martwią się o ich bezpieczeństwo. Z technicznego punktu widzenia, to na dziecko czyha więcej niebezpieczeństw kiedy samodzielnie jeździ na rowerze, aniżeli z rodzicem w przyczepce. Na rynku znajdziemy wiele firm oferujących sprzęt rowerowy dla dzieci wysokiej klasy, ale najlepsza jest przyczepka rowerowa Qeridoo, która posiada niezbędne certyfikaty jakości i jest przeszła pozytywnie wszystkie testy na wytrzymałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Możemy ją nabyć w większości dobrych sklepów rowerowych, choć najtaniej ją znajdziemy w internecie. Firma Qeridoo produkuje je z lekkiego aluminium, które stanowi odpowiednio wytrzymałą konstrukcję. Poszycie przyczepki zostało uszyte z nieprzemakalnego materiału, a po bokach znajdują się duże okna, które możemy otworzyć i osłonić specjalną siateczką przeciw owadom. Przyczepka rowerowa posiada mocne hamulce tarczowe oraz wytrzymałe amortyzatory zwiększające komfort jazdy. W sprzedaży znajdziemy modele dla jednego, lub dla dwójki dzieci, z tym, że każde będzie miało oddzielny pas bezpieczeństwa, który należy zapiąć kiedy zamierzamy jeździć. Siedzisko przyczepki zostało wykonane z elastycznej pianki.

Produkty firmy Qeridoo posiadają mnóstwo zalet i są bezpieczne dla dzieci, dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Są łatwe w rozłożeniu i złożeniu oraz zajmują niewiele miejsca, co jest plusem dla rodziców mieszkających w małym mieszkaniu.