Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Dobrej jakości bluza z własnymi nadrukami

Ubrania, które można ozdobić swoja własną grafiką stały się ostatnimi czasy bardzo popularne. Chętnie decydujemy się na ich zakup, kiedy chcemy podarować przyjacielowi świetny prezent, lub sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju ciuch.

Bluza z własnymi nadrukami

bluzy z nadrukiem sklepOd zawsze zbierałam plakaty z koncertów moich ulubionych zespołów, kolekcjonowałam także płyty, czy nawet ozdabiałam ściany ulubionymi cytatami z piosenek. Ostatnio jednak postanowiłam, że sprawię sobie koszulkę albo bluzę mojego ukochanego zespołu, lecz kiedy weszłam na ich stronę i zobaczyłam cenę za ubrania od razu zrezygnowałam z zakupu. Rzeczy były bardzo drogie i niestety nie mogłam sobie na nie pozwolić. Przyjaciółka poleciła mi, abym wykonała swój własny nadruk na ubraniu oraz objaśniła jak cały ten proces wygląda. Zaczęłam zatem szukać w sieci stron internetowych, które wykonują bluzy z nadrukiem sklep z takimi bluzami odnalazłam już o paru chwilach wyszukiwania. Rzeczywiście, cena za bluzę z własnym nadrukiem była znacznie niższa niż cena zakupu oryginalnej bluzy. Na tyle niska, iż spokojnie budżet pozwalał mi na zamówienie dwóch takich bluz. Co więcej, sklep nie tylko oferował możliwość tradycyjnego nadruku w postaci małej grafiki czy też napisu, lecz można było zamówić bluzę, która cała zostanie poryta naszym własnym nadrukiem. Fakt ten ucieszył mnie tak bardzo, że od razu otworzyłam program graficzny i zaczęłam tworzyć swoją własną, indywidualną grafikę.

Muszę przyznać, że efekt mojej pracy niezwykle pozytywnie mnie zaskoczył, a jeszcze bardziej zaskoczyła mnie sama bluza, kiedy już ją odebrałam z rąk kuriera. Pomimo niskiej ceny, okazała się ona naprawdę świetnej jakości i nie mówię tutaj tylko o dobrze wykonanym nadruku, ale i samej bluzie. Była niezwykle milutka w dotyku i ciepła, a w środku posiadała dodatkowo cudowny puszek.