Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Dobry radiotelefon CB – Anytone

Do łask wracają trochę już zapomniane CB – radia. Krótkofalowcy znów zaczynają nadawać i tworząc koła i stowarzyszenia. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą nowe sprzęty, których możliwości przewyższają znane nam wcześniej urządzenia.

Anytone – dla każdego krótkofalowca

anytoneRadia CB, powoli zmieniają swój profil i stają się radiotelefonami, działającymi na krótkich falach. To idealne rozwiązanie dla zawodowych kierowców oraz tych, którzy dużą część czasu spędzają w podróży autem. Także dla zapalonych krótkofalowców, korzystających ze sprzętu w warunkach domowych. Anytone to kompaktowy radiotelefon, który jest jednym z najmniejszych na rynku, ma wymiary 108 x 104 x 25 mm. Jego niewątpliwą zaletą jest duży wskaźnik sygnału przychodzącego i wychodzącego, a także duży wyświetlacz. Mikrofon jest ergonomiczny i posiada funkcję zmiany kanałów. Kompaktowy rozmiar anytone umożliwia wyjątkowo dyskretny montaż, niezależnie od miejsca przeznaczenia. Funkcja automatycznej blokady szumów, umożliwia niezwykle czystą jakość odsłuchu, co jest bardzo ważne, przy hałasie jaki dobiega z zewnątrz. Ten wyspecjalizowany układ ma za zadanie przepuszczać jedynie mocne i wyraziste sygnały. Anytone jako jeden z najbardziej nowoczesnych radiotelefonów jest wyposażony w opcję multistandard, czyli posiada możliwość dostosowania mocy i częstotliwości sygnału, niezależnie od kraju, w jakim aktualnie się znajdujemy. Podświetlenie jest dopasowane i nie jest zbyt intensywne, co nie przeszkadza, podczas korzystania z radiotelefonu w nocy.

Anytone to wybór dla zaawansowanych krótkofalowców, którzy ciągle poszukują optymalnego sprzętu, ale też dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z krótkimi falami. Dodatkową zaletą anytone, jest niska cena, dzięki czemu stać na ten sprzęt dosłownie każdego.