Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

dachy

Dostępne materiały na dachy

Od bardzo dawna moi rodzice prowadzą własną firmę w Otwocku. Specjalizują się w dystrybucji pokryć dachowych. Posiadają chyba wszystkie materiały na dachy. Do tego również w swojej ofercie mają usługę stawiania dachu. Dzięki temu, że specjalizują się w jednym temacie, który najczęściej wykorzystuje się przy budowie domów, mają bardzo dużo klientów.

Dachy i ich nieograniczone możliwości

dachyW swojej ofercie dotyczącej materiałów na godne polecenia dachy z Otwocka mają między innymi dachówkę ceramiczną i cementową. Jest też papa, blacha i blachodachówka. Oczywiście posiadają również więźby, które wykorzystuje się przy budowie dachów. Ostatnio opowiadali mi o swoim kliencie, który miał ogromne wymagania co do samego pokrycia dachu. Na jego specjalne życzenie musieli sprowadzać dachówkę w kolorze zielonym. Musiała ona pasować do całości domu, który również miał być kolorze zielonym. Dachówka musiała być również odpowiedniego kształtu. Klient wybrał prostokątną dachówkę, która miała wyglądać poniekąd jak przewrócone domino. Firmę moich rodziców wybrał też do położenia dachu. Z tego co rodzice opowiadali to ich pracownicy nie mieli łatwo z tym klientem. Co chwilę zmieniał zdanie co do ułożenia. Po wielu próbach w końcu się zdecydował na ostateczny wariant i pozwolił pracownikom moich rodziców pracować w spokoju. Kiedy dach był już postawiony klient był bardzo podekscytowany wyglądem swojego domu. Ja natomiast jak zobaczyłam zdjęcia tegoż domu to byłam w ogromnym szoku. Nigdy nie sądziłam, że znalazłby się kiedykolwiek ktoś, kto zamieszkałby w zielonym pudełeczku.

 

Być może to jego ulubiony i szczęśliwy kolor, ale jak na mój gust dom jest okropny. Na szczęście o gustach się nie dyskutuje i to on ma się w nim czuć dobrze, bezpiecznie i szczęśliwie. Życzę temu panu tego z całego serca. A moim rodzicom mniej tak dziwacznych klientów.