Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Doświadczeni pracownicy z Ukrainy w Polsce

Wiele osób w poszukiwaniu pracy jest w stanie nawet zmienić miejsce zamieszkania. Kiedyś Polacy wyjeżdżali na Zachód, natomiast dziś widoczne jest to, że bardzo wiele osób z Ukrainy przyjeżdża do naszego kraju. Dla nich Polska jest tak atrakcyjna, jak kiedyś dla Polaków Niemcy czy Anglia. Obcokrajowców spotkać możemy już prawie w każdym mieście. Wiele firm bardzo chętnie ich zatrudnia.

Jak rekrutować Ukraińców?

jak znaleźć ukraińca do pracy w PolsceWielkie zakłady produkcyjne, fabryki czy magazyny już chyba na stałe wpisały się w krajobraz polskich miast, miasteczek, a nawet wsi. W takich miejsca zatrudnienie mogą znaleźć tysiące osób i z pewnością dzięki temu bezrobocie jest bardzo niskie. Faktem jest jednak to, że wiele firm nie jest w stanie znaleźć wystarczającej liczby pracowników. Część właścicieli zastanawia się, jak znaleźć Ukraińca do pracy w Polsce? Nie jest to wcale aż takie trudne. W ciągu ostatnich lat przyjechało do naszego kraju bardzo wielu pracowników ze Wschodu. Większość z nich rekrutowana jest przez agencje pracy tymczasowej. Mają one bazy kandydatów i są w stanie bardzo szybko znaleźć dla nich korzystne zatrudnienie. Jeśli jakaś firm ma wolne miejsca pracy, może zacząć współpracę z agencją, która zajmuje się nie tylko pozyskiwaniem pracowników, ale także prowadzi ich ewidencję i podpisuje z nimi umowy.

Każdy dorosły człowiek powinien mieć pracę i w dzisiejszych czasach nie ma większego problemu, aby ją znaleźć. Niektóre firmy mają jednak problem z pozyskaniem wystarczającej liczby pracowników. Często najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie osób z Ukrainy. Jest ich w naszym kraju ponad milion i chętnie podejmują również pracę zmianową. Zazwyczaj możemy znaleźć ich w bazach agencji pracy tymczasowej, która zajmuje się także ich leasingiem.