Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

fotografia ślubna

Dziwna moda w fotografii ślubnej

Coraz częściej spotykam się w Internecie z niepoważnymi zdjęciami ślubnymi, i za każdym razem zastanawiam się co jest nie tak z tymi ludźmi. Głupie miny, durne scenerie, dziwne pozy ? dlaczego ktoś chce mieć taką pamiątkę z tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub? Może jestem przestarzały i z poprzedniej epoki, ale uważam, że fotografia ślubna powinna być piękna i poważna.

Fotografia ślubna jaka powinna być?

fotografia ślubnaW końcu to do tych zdjęć ludzie wracają za każdym razem gdy chcą przypomnieć sobie najpiękniejszą chwilę w swoim życiu. Albo film ? ktoś chce z nostalgią wrócić do tamtego momentu, ogląda, a tam dziwne weselne zabawy, całe stado pijanych ludzi, to ktoś śpiewa bełkotliwie, to ktoś nie może utrzymać się na nogach. Czy naprawdę wideofilmowanie jest takie trudne? Czy może fotograf nie wie, że są rzeczy których lepiej jest po prostu nie nagrywać? Nie mam zielonego pojęcia. Cieszy mnie jedynie fakt, że do miasta takiego jak Częstochowa w której mieszkam, takie trendy jeszcze nie dotarły. Zwykle głupie zdjęcia ze ślubów widzę u znajomych z większych miast, czy też u tych którzy wyjechali za granicę. Czy ta dziwna moda przyszła do nas z zachodu? A może ze wschodu? Regularnie w Internecie pojawiają się zbiory zdjęć ślubnych z Rosji, które powodują u oglądającego jednoczesne poczucie rozbawienia i żenady. Skąd to się bierze? Czy ludzie chcą pokazać jacy są wyluzowani?

 

A może chcą się wyróżnić na tle setek tysięcy niemalże identycznych sesji zdjęciowych w studiach fotograficznych? Osobiście nie widzę powodu by popadać w taką skrajność ? jeśli ktoś chce mieć zdjęcie inne niż wszyscy, nie musi wymyślać głupich min i scenerii, a mniej poważne fotografie nie muszą iść w parze z tandetą.

Zainteresowanym polecam prawdziwego profesjonalistę http://fotokrajs.pl