Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Ekogroszek

Ekogroszek workowy-cena była za wysoka więc wzięłam węgiel

Ogrzewanie w domu jednorodzinnym to bardzo ważna rzecz. Jego wybór powinien być bardzo przemyślany, bo to przecież ono zapewni nie tylko nam ciepło w pomieszczeniach, ale też często ciepłą wodę.

Cena ekogroszku węglowego często jest bardzo duża

EkogroszekNie chciałam mieć pieca gazowego, ani ogrzewania elektrycznego, bo dużo złego się o tym nasłuchałam, że to będzie bardzo drogie, że psuje się zimą i potem ma się zimno w domu, a gaz jest tylko w starych kamienicach, a tam zawsze jest zimno. Zastanawiałam się nad jakimś piecem, ale nie wiedziałam jaki wybrać. Mam przecież węgiel, ekogroszek śląski, pelet, miał, czy koks. Każdy materiał ma swoje wady i zalety, a ja nie znałam się na nich. Czytałam na ten temat, i miałam już jakieś pojęcie na ten temat, więc postanowiłam, że decydująca będzie cena. Wiem, że może się ona zmieniać, ale nie aż tak bardzo, zatem to dobra zmienna. Poczytałam wiele na temat tego, ze ekogroszek paczkowany nie jest aż taka korzystna, jak węgiel. Ja myślałam, że jest odwrotnie, bo tyle się mówi o śląskim węglu, ze to nie taka dobra sprawa, ze gdzie indziej jest taniej. Okazało się jednak, ze śląski węgiel jest lepszy cenowo niż śląski ekogroszek, więc to przeważyło o zakupie pieca na węgiel. Może nie jest to najmniej kłopotliwa alternatywa, ale przynajmniej cena jest dobra. Na śląsku zawsze w okolicy znajdzie się jakaś firma składująca węgiel, więc nie trzeba nigdzie daleko jeździć.

Cena ekogroszku jak ostatnio sprawdzałam nic się nie zmieniła, więc węgiel był dobrą decyzją. Trzeba się przy nim trochę napracować i pilnować z dorzucaniem do pieca, ale przynajmniej z transportem i składowaniem nie mam problemu.

Najlepszy ekogoroszek można znaleźć pod adresem http://energoret.pl/energoret-ekogroszek/