Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Eobuwie – buty dla najlepszych

Eobuwie to marka, która powstała około dwadzieścia lat temu, jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na sieciówkę z obuwiem. Wówczas buty można było kupić głównie w niewielkich sklepikach, a jako że coraz modniejsze stawało się wówczas kupowanie ubrań w sieciówkach, to oczywistym wydawało się, że powinniśmy miec również takie sklepy z butami.

Sklep z butamiZ początku sieć Eobuwie miała swoje sklepy stacjonarne zaledwie w kilku miastach Polski, mieściły się one głównie wewnątrz centr handlowych.

Z biegiem czasu jednak wewnątrz Eobuwie wyodrębniły się konkretne marki, takie jak Lasocki, czy Cara Barson, produkujące obuwie bardzo dobrej jakości, niekoniecznie pasujące do koncepcji taniego sklepu. Wówczas to zrobiono rebranding firmy, z której pozostawiono tylko nazwę Eobuwie, nie stosując już jej skrótu.

Na chwilę obecną sklep posiada w sprzedaży kilka marek, a sama hala sprzedaży jest niejako podzielona na dwie części – tę, w której kupimy niedrogie modele obuwia mniej znanych marek, oraz marki dobre i doskonale gatunkowo, oczywiście o stosunkowo wyższych cenach. Całość marki prezentuje bardzo wdzięczny obraz, szczególnie że reklamowana jest ona przez znane i lubiane przez nas gwiazdy telewizji.

Dziś sklepy Eobuwie i charakterystyczne zielone logo zna chyba każdy z nas, i każdy z nas może sobie pozwolić na zakup obuwia czy torebki tej marki. Jest to jedna z niewielu marek z tej branży, której udało się połączyć wysoką jakość produktu z niską ceną, a przy tym z dość sporą amplitudą cen.