Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Fachowe oklejanie dużych szyb

Kupując folie zabezpieczające do okien nie pomyśleliśmy iż mogą one być dość trudne do montażu. Nieumiejętnie położona folia mogła bowiem nie przylegać dokładnie do okna, a tym samym nie spełniać swojego zadania, lub odchodzić z czasem od jego powierzchni jeśli preparat do jej położenia nie został naniesiony odpowiednio dokładnie.

Szybkie i dokładne oklejanie okien folią

dokładne oklejanie szyb we wrocławiuMogliśmy co prawda próbować samodzielnie położyć folię na wszystkich oknach, aczkolwiek nikt w załodze nie miał wcześniej do czynienia z takim zabezpieczeniem, więc istniało duże prawdopodobieństwo iż folie mogłyby być naniesione niezgodnie ze specyfikacją. Woleliśmy więc zaangażować usługi firmy prowadzącej dokładne oklejanie szyb we Wrocławiu, polecanej nam przez zaznajomione firmy które już miały okazję korzystać z usług owej firmy. Załoga montażowa miała bowiem bardzo duże doświadczenie w pracy na wysokości, więc z łatwością mogła wykonać montaż folii nie tylko na dolnych kondygnacjach wieżowca, ale również i na wyższych piętrach, gdzie zakładane miały być głównie folie zaciemniające do biur i pomieszczeń pracowniczych. Montaż w żaden sposób nie zakłócił normalnej pracy obiektu, i był wykonywany prawie niezauważalnie. Każde okna zostały oklejone z najwyższą dokładnością, w taki sposób iż obecność folii była niewidoczna bez dokładnego obejrzenia każdego z oklejonych okien.

Położone folie zostały natomiast objęte półroczną gwarancją jakości, na mocy której mogliśmy zamówić usługi poprawkowe lub naprawę w przypadku w którym zostałyby wykryte jakiekolwiek uszkodzenia folii, wynikające z nieprawidłowego czy niestarannego nałożenia jej na powierzchnię okna. Po kilku miesiącach okazało się jednak iż żadne poprawki nie będą potrzebne, a folie nadal doskonale spełniają swoje zadanie.