Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Fotelik dziecięcy Recaro

Pojawienie się dziecka na świecie to bardzo duża zmiana dla wszystkich rodziców. Oczywiście przez początkowe lata normalne funkcjonowanie jest nieco utrudnione, ale dzięki specjalnym akcesoriom można bez problemu na przykład podróżować z dzieckiem.

Fotelik samochodowy dla dziecka

recaro foteliki dla dzieciPodróżowanie nawet z niemowlakiem jest możliwe dzięki bezpiecznym i wygodnym sprzętom. Oczywiście takie sprzęty muszą być dostosowane do wzrostu oraz wagi naszego dziecka. Jeżeli chcemy często podróżować z naszym dzieckiem, a zależy nam na bezpieczeństwie w czasie jazdy samochodem, odpowiednie będą recaro foteliki dla dzieci. Taki sprzęt zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, więc w czasie jazdy możemy być skupieni tylko na prowadzeniu auta, nie martwiąc się o dziecko. Fotelik w naprawdę prosty sposób może być zamontowany na siedzeniu samochodu za pomocą systemu pasów, podobnie sam samo dziecko zabezpieczone jest regulowanymi pasami. Dodatkowo taki fotelik jest też regulowany jeśli chodzi o kąt nachylenia, a także zagłówek jest regulowany, co nie tylko sprzyja bezpieczeństwu, ale również komfortowi podróży. Siedzenie w foteliku jest dla dziecka wygodne, ponieważ zrobione jest ze specjalnej pianki, która dopasowuje się do kształtu ciała. W ten sposób nawet długa podróż nie będzie dla naszego maleństwa niewygodna. Jeśli chcemy, żeby nasze dziecko towarzyszyło nam w w ciągu dnia jak najwięcej, a także mamy zamiar pojechać na wspólne wakacje, taki sprzęt będzie nam niezbędny dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Podróżowanie z dzieckiem, niezależnie od wieku, jest możliwe dzięki specjalnie skonstruowanym fotelikom. Dopasowany do wieku i wagi dziecka, wykonany ze specjalnych materiałów z systemem zabezpieczającym przed wypadnięciem czy ześlizgnięciem, jest idealny i potrzebny w czasie podróży.