Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Francuski we Francji jako pomysł na biznes

Kto dzisiaj z nas nie zna angielskiego? To pytanie powinno być retoryczne, bo wszystkie dzieci uczą się teraz angielskiego w szkole, a i dorośli muszą go znać, żeby znaleźć dobrą pracę. Nie tylko angielski jest teraz wymagany, ale często ,,mile widziany? jest także drugi język obcy.

Francuski we Francji to dobry pomysł na biznes

francuski we francjiZ tego powodu obozy językowe to dziś rewelacyjny pomysł na biznes. Szkół językowych jest teraz pełno, każdy może wyjechać za granicę, bo granice są otwarte, a bilety samolotowe bardzo tanie, szczególnie, jeśli się je wcześniej zarezerwuje. Teraz takie palcówki muszą ze sobą rywalizować, żeby przyciągnąć do siebie kursantów. Oferuję kursy angielskiego w Anglii, czy przyspieszone kursy nauki, angielki specjalistyczny np. dla lekarzy, prawniczy, techniczny, czy starają się kusić niższymi cenami od konkurencji. Angielski w Anglii to na pewno dobry pomysł, bo mamy tutaj i naukę języka i wyjazd zagraniczny w jednym. Nawet jeśli nie są to wakacje, to każdy taki wyjazd wiąże się z poznaniem nowych miejsc, ludzi, krajów. Takie wyjazdy są dobre nie tylko dla szkół językowych, ale też dla uczestników kursów, bo wiele zyskują za jednym wyjazdem. Teraz takie obozy są dużo tańsze, niż były w przeszłości, bo tańsze są loty samolotem, zakwaterowanie można znaleźć w hostelu, jednie wejścia do zabytków pozostają niezmienne. Angielski to jednak nie wszystko co oferują szkoły językowe. Musi też być francuski we Francji, wyjazdy do Londynu, nauka niemieckiego w Berlinie, czy zwiedzanie Hiszpanii, z nauką języka. Nawet to czasem nie wystarcza, co teraz w cenie są bardziej orientalne i niespotykane języki, jak suahili, turecki, chiński, norweski, duński, szwedzki, czy czeski. Każda szkoła językowa ma przynajmniej jeden taki oryginalny język w swojej ofercie.

Teraz nauka takich języków jest nie tylko modna i dobrze wygląda w CV, ale też coraz częściej wymagana przez pracodawców. Znając taki język zwiększamy swoje szanse na prace. Obozy językowe to na pewno dobry biznes, bo gdzieś się trzeba nauczyć tych języków.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na witrynie http://www.lingwista.com.pl