Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Gdzie usiąść?

 Zaganiani i zabiegani zapominamy nawet o chwili wypoczynku. Po tak męczącej bieganinie ulicami naszych miast zdarza się nam, że szukamy miejsc aby można było spokojnie odpocząć. Na chwilę usiąść i odsapnąć trochę. Często są to miejsca publiczne – ławki przy skwerach, w parkach czy uliczkach. W tych miejscach znajdziemy chwilę dla siebie, dla swoich myśli.

Wolna ławka

ławki betonowe Pamiętam jak kiedyś jako nastolatek idąc z grupą znajomych na widok ławki krzyczeliśmy „Tam jest wolna ławka!”. Cieszyliśmy się wtedy, że jakaś w ogóle „była”. W dzisiejszych czasach nie mamy już tego typu problemu z dostępnością. Jest ich wiele i to różnego rodzaju, wzoru i koloru. W naszych aglomeracjach spotykamy coraz więcej takich miejsc odpoczynku dla własnych nóg, na chwilę odosobnienia czy zadumy. Elementy z jakich są wykonane przybierają różną formę. Spotykamy zarówno ławki betonowe czy wykonane z elementów stalowych i drewna jaki i te z plastiku. Niektóre elementy ławki betonowej posiadają też elementy drewniane czy stalowe – szczególnie siedzisko czy oparcie. Ta ostatnia część nie zawsze jest montowana. Taki rodzaj ławki nie jest zarezerwowany tylko do miejsc publicznych. Spotyka się go często przy przydomowych ogródkach czy działkach rekreacyjnych. Wykorzystując przeglądarkę internetową na pewno znajdziemy w najbliższej swojej okolicy firmę, która zajmuje się tego rodzaju produkcją ogrodowych elementów architektonicznych.

 Funkcja ławki czy to drewnianej, czy też betonowej jest jedna – usiądź sobie i zapewnij chwilę oddechu, relaksu. Zaganiani i zabiegani często nie uzmysławiamy sobie tej krótkiej formy odpoczynku. Dopiero w przestrzeni domowego ogródka czy nad oczkiem wodnym w powiewie wiatru, słuchając śpiewu ptaków oraz kumkania żab doceniamy jej istnienie.