Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Hurtownie ze sztucznymi roślinami

Rośliny są nieodzownym elementem wystroju wielu domów i mieszkań. Wieszamy je na ścianach, układamy na parapetach, półkach i stołach, a także sadzimy przed domem. W zdecydowanej większości są one prawdziwe, ale bywają także sztuczne.

Jak wyglądają sztuczne rośliny?

hurtownia kwiaty sztuczneŚwieże, cięte kwiaty maksymalnie utrzymają się w wazonie kilka dni, przy regularnym wymienianiu wody. Jeżeli kwiaty w doniczce nie będą podlewane przez przynajmniej kilka dni, to mogą uschnąć i już nie da się ich uratować. To zupełnie normalne przy prawdziwych roślinach, gdyż one wymagają systematycznej pielęgnacji, nastawionej na indywidualne potrzeby. Przy sztucznych kwiatach nie mamy takich problemów, bo one zawsze wyglądają idealnie. Co prawda nie pachną i nie zmieniają swojego wyglądu, ale nie brudzą wypadającymi liśćmi ani kruszącymi się kwiatami. Przede wszystkim możemy je postawić w dowolnym miejscu w domu, ponieważ nie potrzebują dostępu do dziennego światła. Doskonale pasują jako dekoracja półek w łazience, przedpokoju czy zaciemnionych miejsc. Niejedna hurtownia kwiaty sztuczne sprzedaje w forcie ciętych okazów, gotowych bukietów czy roślin w doniczce.  Są one przeważnie wykonane z tworzywa sztucznego, bawełny, pergaminu, gumy czy nawet lateksu. Ich wykonanie wiernie odwzorowuje prawdziwą roślinę, dlatego też przez osobę niezorientowaną mogą wyglądać jak prawdziwe. W zależności od rodzaju kwiatu, ich liście mogą być sztywne lub giętkie, a kwiaty lekkie i wielobarwne. Jeżeli chodzi o kolory, to wiernie oddają oryginały.

Rynek sztucznych roślin bardzo się poszerzył w ostatnich latach, ponieważ zapotrzebowanie na takie dekoracje wzrosło. Klienci chcą kupić sztuczne kwiaty, które będą do złudzenia przypominać prawdziwe, dlatego też są one wykonywane z niesamowitą dbałością o detale.