Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Idealny sposób na skuteczne usunięcie owłosienia

 

Kiedy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam chodzić w sukienkach. Miałam ich całą szafę w przeróżnych kolorach: od błękitu po czerwień i mimo to ciągle prosiłam mamę o pójście ze mną na kolejne zakupy. Nie zawsze się zgadzała, ale za to na każde urodziny dawała mi urocze pakunki z sukienkami. Nie wyobrażałam sobie wtedy życia bez tego elementu garderoby. Niestety z czasem musiałam zmienić swoje upodobania.

Jak skutecznie usunąć owłosienie?

skuteczne laserowe usuwanie owłosienia w SzczecinieGdy dorastałam, moje hormony zaczęły szaleć, a ciemny typ urody sprawił, że na ciele pojawiły się czarne i trudne do usunięcia włoski. Próbowałam wszystkich możliwych sposobów depilacji, kupowałam mnóstwo różnych kremów, plastrów z woskiem i chciałam nawet zrobić pastę cukrową, ale niestety żadna metoda nie była dostatecznie dobra. Na mojej skórze za każdym razem pojawiały się bolesne podrażnienia, które sprawiały mi duży ból przez kilka następnych dni. Z tego powodu musiałam zrezygnować z tak częstego noszenia sukienek i zaczęłam chować swoje problemy pod spodniami, w których nigdy nie czułam się dobrze. Myślałam, że tak już pozostanie, ale po pewnym czasie dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak skuteczne laserowe usuwanie owłosienia w Szczecinie. Mimo że na początku nie wierzyłam w skuteczność takich zabiegów, uznałam, że jeśli nie spróbuję, to najpewniej będę tego żałować. Dlatego już w następnym tygodniu umówiłam się na pierwszą wizytę, żeby porozmawiać o szczegółach depilacji laserowej z osobą, która naprawdę się na tym zna.

Bardzo cieszę się, że odważyłam się pójść na pierwszy zabieg. Choć miałam wiele obaw, chciałam mieć pewność, że spróbuję każdego możliwego sposobu na pozbycie się niechcianych włosków. Mimo że podczas depilacji odczuwałam lekki dyskomfort, to myślę, że efekty były tego warte. Pozbyłam się w końcu problemu, z którym zmagałam się przez tak długi czas. Teraz mogę nosić piękne sukienki bez żadnych ograniczeń i bólu.

Więcej informacji nas stronie: www.beautologyparlour.com.pl