Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Impreza sylwestrowa z najlepszym didżejem

Moja dziewczyna często miała szalone pomysły, ale mi to zdecydowanie odpowiadało. O zabawie sylwestrowej zawsze ja decydowałem i byliśmy na imprezach, gdzie był zespół, który grał muzykę na żywo, albo wpadaliśmy na domówki, gdzie zabawa odbywała się przy muzyce z magnetofonu.

Najlepszy didżej prowadzący zabawę sylwestrową

najlepszy DJMoja dziewczyna stwierdziła w tym roku, że najwyższy czas zerwać z tradycją i pójść na sylwestra do jakiegoś znanego klubu z dobrą muzyką. Jej pomysł zdecydowanie mi się przypadł do gustu, bo sam potrzebowałem jakiejś zmiany. Obiecałem więc, że znajdę jakieś dobre miejsce i wszystko załatwię. Kiedy tak przeglądałem oferty sylwestrowe różnych miejsc, to natrafiłem na klub, w którym miał zagrać najlepszy DJ w kraju i nie mogłem takiej okazji przepuścić. Koszt biletów na tę imprezę był dla mnie do przyjęcia i od razu zadzwoniłem do tego klubu. Zarezerwowałem dwa bilet wstępu na zabawę sylwestrową. Doskonale znałem tego didżeja i go ceniłem. Moja dziewczyna Marcelina również go uwielbiała i wiedziałem, że to będzie dla niej wspaniała niespodzianka. Didżej miał poprowadzić imprezę sylwestrową do samego rana i przewidziane były nagrody dla uczestników. Miało być kilka ciekawych konkursów, w których rzecz jasna zamierzałem wziąć udział. W domu Marcelinie o wszystkim powiedziałem. Od razu włączyła w internecie muzykę, którą ten didżej robił. Oboje już wiedzieliśmy, że na sylwestrze będziemy się świetnie bawić, bo didżej był niesamowity.

Kiedy znajomi dowiedzieli się o imprezie z tym didżejem, to postanowili kupić dla siebie bilety. Nie dość, że czekała mnie świetna zabawa do rana, to na dodatek razem z najlepszymi znajomymi. Lepszej zabawy sylwestrowej nie mogłem sobie wymarzyć. To miało być wspaniałe wydarzenie.