Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

depilacja laserowa-Wrocław

Jak przygotować się czyli depilacja laserowa-Wrocław

Depilacja laserowa we Wrocławiu, w innych miastach zresztą też, przebiega podobnie. W czasie trwania zabiegu podczas naświetlania laserem wiązka światła przenika wgłąb skóry i niszczy mieszki włosowe. Co ważne, laser nie uszkadza samego naskórka, jednak skóra po zabiegu jest zwykle zaczerwieniona i podrażniona, co dość szybko mija.

Odpowiednia depilacja laserowa-Wrocław

depilacja laserowa-WrocławJeśli rozważa się taki zabieg, należy pamiętać, że skuteczna depilacja laserowa we Wrocławiu wymaga odpowiedniego przygotowania. Należy zapomnieć o depilacji woskiem, pastą cukrową lub depilatorem, ponieważ podrażniają one skórę. Golenie brzytwą, maszynką lub żyletką również należy ograniczyć tuż przed zabiegiem, jeśli podrażniają one wrażliwą skórę. Należy również zrezygnować ze stosowania gruboziarnistego peelingu, wizyt na solarium czy stosowania środków fotouczulających, takich jak kosmetyki z kwasami lub herbatka z dziurawca. Istotny jest także brak skaleczeń i różnego rodzaju zmian skórnych, które zawsze stanowią poważne przeciwwskazania do tego zabiegu. Po zabiegu nie wolno przez pewien czas się opalać, stosować produktów z kwasami, retinolami, witaminą C, oraz mocnych peelingów. Dopiero gdy depilacja laserowa-Wrocław się zakończy można do nich wrócić. Istotne jest także stosowanie dwa lub trzy razy dziennie środków nawilżających przez około miesiąc oraz używanie na depilowanej skórze środków kremów z wysokimi filtrami, które ochronią przed przebarwieniami słonecznymi.
Stosowanie się do powyższych zaleceń to wymóg, jeśli dbamy o swoje zdrowie i stan skóry.

Usuwanie na przykład przebarwień posłonecznych może być bardzo uciążliwe, a same plamki na skórze są nieestetyczne. Lepiej zapobiegać niż leczyć.