Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Jak skutecznie się pozbyć niemiłych zapachów?

 

Odkażanie powierzchni to sposób na wyeliminowanie wszelkich roztoczy. Jest to też sposób na skuteczne pozbycie się zarazków, grzybów, pleśni, bakterii i wirusów. Najnowszym sposobem na odkażanie jest przeprowadzenie zabiegu ozonowania.

Kto w Warszawie zajmuje się ozonowaniem?

ozonowanie warszawaWłaściwie dobrany do pomieszczenia sposób na dezynsekcję, jest kluczem do jej powodzenia. Tak było do czasu, kiedy nie zaczęto stosować ozonatorów. Te urządzenia wytwarzają jeden z najsilniej działających gazów, które na swej drodze unicestwiają niemal wszystko, co żywe. Ozon jest bardzo silnym utleniaczem, przez co zabija nie tylko drobnoustroje i mikroorganizmy, ale eliminuje każdy nieprzyjemny zapach. Dlatego zabieg ozonowania zaleca się w przypadku zalania lub pożaru. W przypadku dwóch, wymienionych wcześniej zdarzeń losowych, problemem są nie tylko zniszczenia. Problemem jest również trudny to zniesienia zapach. W zalanych domach – wilgoci, w tych, które uległy pożarowi – spalenizny. Dodatkowym czynnikiem, który optuje za użyciem ozonatora w zalanym pomieszczeniu, jest fakt, że ten gaz oprócz tego, że eliminuje niemiłe zapachy, zabije również wszelki zarodniki grzybów i pleśni. Zabieg ozonowania, przy dużej prędkości wytwarzającego go urządzenia, jest skuteczny już po około dwóch godzinach. Jeżeli jesteśmy zdecydowani na ozonowanie Warszawa jest miastem, w którym znajdziemy wiele przedsiębiorstw, oferujących tą usługę. Jej koszt nie jest wysoki i zależny głównie od wielkości danej powierzchni oraz poziomu zanieczyszczenia.

Jeżeli brak nam doświadczenia w tej kwestii, zabieg ozonowania powinna przeprowadzić profesjonalna ekipa. Możemy też kupić własne urządzenie wytwarzające ozon. Wtedy pozostaje nam zobaczyć kilka filmów instruktażowych i przystąpić do ozonowania.