Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Jak sprezentowałem tacie idealną fotografię portretową w Łodzi

Mój tata właśnie zdobył najwyższy stopień naukowy. W grudniu odebrał nominację profesorską od samego prezydenta naszego kraju. Duma mnie bardzo rozpiera i chciałbym coś dla taty zrobić.

Świetny prezent dla taty to idealna fotografia portretowa w Łodzi

idealna fotografia portretowa w ŁodziWiecie, dzisiaj portrety malowane to ekstrawagancja, poza tym w Łodzi, tak dobrych malarzy jak fotografów chyba nie ma. Mam już na myśli kilku znamienitych artystów, dla których taka idealna fotografia portretowa w Łodzi byłaby do wykonania bardzo chętnie. Tato sam jest znany w środowisku artystów naszego regionu, jako kurator wielu z nich wypromował. Dzięki jego rozległym kontaktom nie jedno znane nazwisko mogło w mrocznych czasach naszego kraju wyjechać za granicę. Tata ma szlachetne rysy twarzy, dziadek opowiadał, że jest w prostej linii dziedzicem herbu szlacheckiego, dlatego właśnie to wszystko uchwyci idealna fotografia portretowa w Łodzi. Fotograf musi być z tego miasta, tata nie chciałby nikogo innego, dlatego też szukam. Z tego co słyszałem to w galerii ma się odbyć wernisaż fotografii jednego z artystów, jednego z pięciu których biorę pod uwagę. Przejdę się z Anią, zobaczę czy faktycznie jego fotografia jest tak dobra jak mówią i jak widziałem w internecie. Wiadomo, najlepiej na żywo pracę zobaczyć. Dzięki mojemu tacie miałem idealne wychowanie, zdobyłem świetne wykształcenie i chcę mu się właśnie odwdzięczyć takim prezentem. Już sobie nawet wyobrażałem jak ma wyglądać taka idealna fotografia w Łodzi, ale sam nie mam ani sprzętu, ani wiedzy, ani umiejętności w tej dziedzinie.

I tak jak nucisz jakiś utwór, ale w żaden sposób na niczym innym niż gwizdanie nie potrafiłbyś zagrać. Fotografia jest sztuką, dlatego też trzeba kierować swoje prośby do prawdziwego mistrza.