Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Jak zorganizować Wigilię firmową w Poznaniu

Jestem właścicielem dobrze prosperującego hotelu w Poznaniu, który posiada dwa dodatkowe obiekty: kryty basen oraz salon urody. Z racji tego zatrudniam wielu pracowników, którzy niestety nie zawsze mają okazje na co dzień pracować ze sobą w tym samym pomieszczeniu (zatrudniam m.in. recepcjonistów, kucharzy, kelnerów, kosmetyczki, osoby odpowiedzialne za porządek, a nawet i ratowników). Z tego też powodu zdecydowałem się zorganizować dla wszystkich moich pracowników wspólną kolację Wigilijną, która miała pozwolić na wspólną integrację. 

Wigilia firmowa – idealny pretekst do integracji

wigilie firmowe poznańJestem bardzo zajętym człowiekiem, do organizacji wspólnej Wigilii postanowiłem zatrudnić więc specjalistów, którzy mieli wyręczyć mnie w organizacji całego wydarzenia. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła: wigilie firmowe poznań, wyskoczyło mi bardzo sporo wyników, jednak tylko jeden z nich szczególnie zwrócił moją uwagę. Firma zajmująca się organizacją eventów oferowała m.in. możliwość wynajęcia artystów, którzy mieli umilić Wigilię swym śpiewem. Z racji tego, że jestem ogromnym fanem Beaty Kozidrak, zapragnąłem by pojawiła się na naszej Wigilii pracowniczej. Ku mojemu ogromnemu, pozytywnemu zaskoczeniu mój pomysł można było zrealizować: artystka zgodziła się bowiem uświetnić swym wystąpieniem naszą firmową wieczerzę. Dodatkowo zdecydowałem się także skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, który miał za pomocą swych fotografii upamiętnić tę wyjątkową noc. Ponadto firma odpowiadająca za organizację wydarzenia zapewniła również catering, który okazał się dla nas bardzo wygodnym, odciążającym naszych kucharzy rozwiązaniem.  

Firmowa kolacja Wigilijna okazała się bardzo udana. Nie tylko pozwoliła na integrację pomiędzy pracownikami, którzy reprezentują różne grupy zawodowe i często nie mają ze sobą zbyt dużej styczności, ale również stanowiła dla wszystkich niesamowite przeżycie i atrakcyjną formę rozrywki. Pracownicy byli mi bardzo wdzięczni za to, że doceniłem ich pracę i niejako nagrodziłem ich codzienny trud. Wszyscy byli również niezwykle podekscytowani wystąpieniem Beaty Kozidrak, która specjalnie dla nas zaśpiewała piękne, klimatyczne kolędy.