Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Jaki rower wybrać na zawody?

Jeżeli szukamy dobrego jednośladu do pięciu tysięcy, to Level 8.0 jest bardzo rozsądną propozycją. To rower przeznaczony do startów w profesjonalnych zawodach, świetnie zbudowany i równie dobrze wyposażony. Czyni go to jednym z najlepszych w tym przedziale cenowym 

Levele 8.0 sprawdzają się w zawodach 

kross level 8.0 na zawodyTen model Levela to wysokiej klasy jednoślad, który zobaczymy zarówno w maratonach XC, jak i triathlonach, czy też w innych konkurencjach. Dzięki doskonale wyprofilowanej, odpowiednio sztywnej, aluminiowej ramie, rower ma tylko bardzo niską masę całkowitą, ale również doskonale dopasowuje się do terenu. Natomiast o tłumienie drgań, nawet w najtrudniejszym terenie, zadba markowy amortyzator o stu milimetrowym skoku, z blokadą w manetce. Jest ona bardzo praktycznym rozwiązaniem, które chwalą sobie zarówno początkujący, jak i doświadczeni zawodnicy. Rower Kross Level 8.0 na zawody jest przystosowany idealnie. Zwłaszcza jeśli dodamy, że o nasze bezpieczeństwo zadbają najnowsze generacji hydrauliczne hamulce tarczowe. Sprawdzają się doskonale niezależnie od warunków terenowych oraz atmosferycznych. Level 8.0 ma agresywny, sportowy design, dzięki czemu przypadnie do gustu wszystkim, którzy w rowerach cenią również ich wygląd. Koszt tego roweru waha się od czterech tysięcy pięciuset złotych, do pięciu tysięcy. Jest to zależne od tego, którą wersję wybieramy, bowiem mamy modele tegoroczne oraz rok starsze. Warto zainwestować w Levela 8.0 jeśli chcemy zacząć starty w profesjonalnych zawodach rowerowych.

Kross słynie z produkcji rowerów górskich najwyższej jakości. Level 8.0 jest tego doskonałą egzemplifikacją. To absolutny hit sprzedażowy, który doskonale sprzedaje się w kraju, jak i zagranicą. Bowiem największą zaletą tego roweru jest stosunek jakości do ceny.