Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Jedyne w swoim rodzaju zdjęcia ślubne

Marzyłam o tym aby zostać fotografem w zasadzie od dziecka. Niestety sprzęt fotograficzny nie należy do najtańszych toteż musiałam zaczekać na moment w którym udam się do pierwszej pracy i zaoszczędzę wystarczającą ilość pieniędzy.

Oryginalne fotografie ślubne

fotografia ślubna rybnikW międzyczasie, kiedy dorastałam, a marzenia o pozostaniu fotografem wciąż rozpalały moje serce, nauka i technika bardzo się rozwinęły, co w rezultacie sprawiło, iż sprzęt fotograficzny stał się naprawdę zaawansowanym przedmiotem. Kiedy wreszcie udało mi się zaoszczędzić dosyć pokaźną sumę pieniężną mogłam pozwolić sobie na zakup nie tylko doskonałej lustrzanki, ale również szeregu innych profesjonalnych akcesoriów, jakie niezbędne są do robienia fotografii. Swoją wiedzę na jej temat poszerzałam latami, a zdjęcia uczyłam się robić na starej analogowej lustrzance mojego wujka, jednak efekty, jakie daje dzisiejsza technologia powodują, że jedynym ograniczeniem w fotografii jest tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Pomimo tego, że Rybnik nie jest ogromnym miastem, chciałam wyróżniać się na tle innych fotografów, dlatego wpadłam na pomysł, że moje zdjęcia będę wykonywała techniką panoramy sferycznej. Nie wiedziałam z początku, czy spodoba się ludziom tego typu fotografia ślubna Rybnik posiada swoją lokalną gazetę, dlatego postanowiłam zamieścić w niej ogłoszenie, aby potencjalni klienci mogli dowiedzieć się o moim istnieniu. Mój pomysł spotkał się z bardzo miłym odzewem, bowiem już po kilku dniach dostałam propozycję pierwszych zleceń. Bardzo mnie to ucieszyło ponieważ wreszcie mogłam rozwinąć skrzydła i zająć się fotografią na poważnie.

Obecnie słynę z tego, że wykonuję tylko fotografie w wersji panoramicznej oraz właśnie w technice panoramy sferycznej. Jest to doskonały sposób, aby pozwolić widzowi poczuć klimat weselny, oraz dostrzec piękno ślubnych sesji zdjęciowych.