Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Karmy dla psów

Bardzo dużo osób posiada zwierzęta domowe, z czego w pierwszej kolejności są to koty i psy. Żywienie zwierząt powinno być dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, bo mają one swoje preferencje smakowe tak samo jak ludzie. 

Skład karmy Royal Canin

karma dla psa royal caninNiektórzy właściciele uważają, że psy można karmić tym co jedzą ludzie, bo tak jest im wygodnie. Jednak weterynarze zalecają, aby dawać psu karmę przeznaczoną dla niego, gdyż posiada ona właściwie zbilansowane składniki, które pozwalają psu zachować zdrowie i witalność. Karma dla psa Royal Canin jest mieszanką różnych gatunków mięs z dodatkami warzywnymi. Karmy są podzielone na różne rodzaje w zależności od potrzeb. Dostępne są dla szczeniaków, dorosłych psów i psów poddanych zabiegowi kastracji, lub sterylizacji. W swoim składzie mają pszenicę, gluten kukurydziany, izolaty białka roślinnego, czy hydrolizowane białko zwierzęce. Dodatki warzywne w postaci w postaci marchewki, buraka, pietruszki i selera, doskonale zaspokajają zapotrzebowanie na witaminy. Aż dwadzieścia osiem procent karmy stanowią surowe białka, resztę stanowią włókna, popiół surowy, czy tłuszcze. W karmie nie brakuje wapnia, fosforu, oraz witaminy D3. Jej regularne spożywanie zapewnia zwierzęciu lśniącą sierść, mocne zęby, doskonały wzrok i dobrze pracujący układ pokarmowy. Karmy Royal Canin są dostępne w wersji suchej karmy, oraz mokrej pod postacią świeżych kawałków mięsnych w sosie, lub w galaretce, zamknięte w puszkach, lub jednorazowych saszetkach, które są idealne dla małych psów.

Karmę firmy Royal Canin kupimy w większości sklepów zoologicznych na wagę, albo pakowaną w paczki po trzysta i pięćset gramów. Firma ta posiada także produkty uzupełniające dietę psa w postaci różnych przekąsek i batonów stworzonych z myślą o psach.