Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Kolekcjonerski dowód osobisty na prezent dla chrześniaka

W tym tygodniu osiemnastkę ma mój chrześniak. Wprost nie mogę w to uwierzyć, że ten czas tak szybko leci i on jest już dorosły. Przecież doskonale pamiętam gdy był jeszcze małym dzieckiem i jak go nosiłam na rękach. A teraz to już dorosły chłopak.

Dowód osobisty jako prezent na osiemnastkę

kolekcjonerski dowód osobisty na prezentAle tak to już jest, że upływający czas najbardziej widać po dzieciach. I raczej nikt tego nie zmieni. Trochę czasu zastanawiałam się co mu najlepiej kupić. I jednak doszłam do wniosku, że dam mu pieniądze. W sumie za bardzo nie wiem co tak naprawdę chciał by dostać. A tak kupi sobie to co tylko będzie chciał. Jednak chciałam także żeby dostał ode mnie coś zabawnego. Pamiętam jeszcze gdy sama chodziłam na osiemnastki i jak ważne było to żeby prezenty były zabawne. Koleżanka powiedziała mi, że w internecie jest coś takiego jak kolekcjonerski dowód osobisty na prezent i że to jest teraz naprawdę bardzo popularne. Tylko muszę poprosić moją siostrę żeby dała mi jakieś zabawne zdjęcie swojego syna. Bo taki dowód będzie wyglądał wtedy dobrze jeśli to zdjęcie będzie naprawdę zabawne. Siostra praktycznie od razu przesłała mi dobre zdjęcie. Jej także spodobał się ten pomysł i sama nie mogła się doczekać tego kiedy zobaczy ten śmieszny dowód. Na ten dowód mam czekać tylko kilka dni. Także niedługo będę już wiedziała jaki będzie efekt końcowy. Gdy dostałam ten dowód stwierdziłam, e naprawdę wygląda praktycznie tak jak prawdziwy. 

Dowód ten na pierwszy rzut oka wygląda praktycznie tak jak zwykły. Myślę, że chrześniak będzie zadowolony. I myślę, że nawet nie spodziewa się tego, że może dostać ode mnie coś tak zabawnego. Bo zawsze jednak kupowałam dla niego naprawdę grzeczne i poprawne prezenty. A tu nagle taki zabawny dowód. No cóż jednak ciocia także czasem powinna zaskoczyć.