Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Kolorowe ściereczki do kuchni

Nie da się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że kuchnia jest w każdym domu głównym miejscem przebywania wszystkich domowników. To w niej przygotowujemy wszystkie posiłki, tam rozpakowujemy zakupy, jemy śniadanie, obiad i kolacje. Staramy się utrzymać w niej porządek, chociaż czasami wcale nie jest to łatwe zadanie.

Ściereczka do każdej kuchni

ścierki kuchenneW dzisiejszych czasach nie ma takiej kuchni w której nie moglibyśmy znaleźć ścierki. Z pewnością jest to jeden z podstawowych produktów wyposażenia tego wspaniałego miejsca jakim jest kuchnia. Każdego dnia używamy artykułu jakim są ścierki kuchenne. Przecieramy powierzchnie z kurzu, wycieramy mokre plamy, albo wycierami nimi naczynia wyjęte ze zmywarki bądź suszarki. Ścierki do kuchni są wykonywane z różnych materiałów. Najbardziej polecany jest poliester i bawełna w stosunku 30:70. Im więcej w składzie ściereczki jest poliestru, tym są bardziej trwałe, ale za to pochłanianie wody przez nią znacznie się zmniejsza. Najbardziej popularne stały się ściereczki z mikrofibry. Są ponad 3 razy bardziej skuteczniejsze od zwykłych bawełnianych, ponieważ są skuteczniejsze i mogą wyczyścić kilka razy większą powierzchnie. Dodatkowo materiał ten jest przyjazny hipoalergicznie. Przy sprzątaniu najważniejsza kwestią jest to, żeby zarazki z jednego miejsca nie zostały przeniesione w inne miejsce, dlatego też zalecane jest używanie innych ścierek do wycierania mokrych plam, kurzy, czy też naczyń. 

Ścierki są używane w każdym pomieszczeniu, dlatego warto kupić ten produkt w ilościach większych niż jeden, a najlepiej na promocji. Wiele osób zwraca uwagę na kolorystykę, ponieważ traktują to nie tylko jako narzędzie do sprzątania, ale też ważny element wystroju wnętrza kuchni, który może się wspaniale komponować z innymi urządzeniami i dodatkami.