Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

kubek ze zdjęciem

Kubek ze zdjęciem jako pomysł na biznes

Kiedy wszystko mamy obecnie w formie wirtualnej i wystarczy nam dostęp do komputera i łącze internetowe, by uzyskać dostęp do wielu rzeczy, to wykonywanie czegoś przestarzałego, materialnego, co odeszło w zapomnienie powinno być złym pomysłem na biznes.

Kubek ze zdjęciem to dobry biznes

kubek ze zdjęciemW końcu na komputerze możemy grać w gry, oglądać filmy, czytać książki, przeglądać zdjęcia, ale jednak gry planszowe nadal są obecne w sprzedaży, kina nie świeca pustkami, książka papierowa nie została wyparta przez audiobook czy e-book. Również zdjęcia w formie materialnej nie zostały całkowicie zapomniane. Zmieniły one co prawda swoją formę, ale już same wirtualne obrazy nie wystarczą. Mamy na przykład kubek ze zdjęciem, który jest bardzo często wybierany na prezent z różnych okazji, od urodzin, po zakończenie roku szkolnego dla całej klasy. Takie zdjęcie może być z pionie, lub w poziomie, dookoła kubka, co daje nam wiele możliwości jego ,,dekoracji?. Jednak kubek ze zdjęciem, czy koszulki z nadrukami to jeszcze nie wszystko. Nowością są fotomagnesy, czyli magnesy z nadrukowaną fotografią. Mogą być większe lub mniejsze, w różnym kształcie, z ramka lub bez ramki. Najczęściej przyczepia się je na lodówkę, ale nie jest to konieczne. Mamy także przypinki, choć tam zazwyczaj umieszcza się grafikę, rysunek, a nie zdjęcie, ze względu na niewielkie rozmiary takich przypinek.

Takie nietypowe nadruki na przedmiotach to dobry pomysł na biznes, ponieważ zwykłe wywoływanie zdjęć jest nudne i mało kto chce mieć takie zdjęcia u siebie w domu, a taki kubek ze zdjęciem czy fotomagnesy nie tylko są unikatowe, ale także dobrze wyglądają.