Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Kudowa Zdrój

Kudowa Zdrój a fotografia

Interesuję się fotografią, szczególnie fotografią przyrody. Lubię fotografować zarówno krajobrazy, jak i rośliny oraz zwierzęta. Często jeżdżę w różne miejsca, żeby robić zdjęcia. Wszystkie lasy, pola i parki w mojej okolicy znam już jak własną kieszeń, nie mają przede mną tajemnic.

Kudowa Zdrój – atrakcyjne miejsce dla fotografów

Kudowa ZdrójTrzeba było zatem ruszyć gdzieś dalej, żeby znaleźć nowe plenery fotograficzne. Uznałam, że Kudowa Zdrój nadaje się idealnie. Góry nie są aż tak wysokie, żeby nie mogła na nie wejść, ale z drugiej strony są na tyle wysokie, że na pewno będę miała okazję zrobić ładne panoramy. Zatem Kudowa Zdrój jest idealnym miejscem do zdjęć. Zapakowałam swoje rzeczy i aparat fotograficzny w dwoma obiektywami, jeden szerokokątny do fotografowania krajobrazów, a drugi standardowy, kitowy, do innych zdjęć. Mogłam ruszyć na wyprawę. Na pewno Góry Stołowe mnie nie zawiodły. Szczególnie spodobały mi się ich płaskie szczyty, idealne do robienia zdjęć. Mogłam spokojnie rozstawić na nich swój statyw, choć często robiłam też zdjęcia z ręki, bo stałam stabilnie, nie na ścianie góry, martwiąc się, ze się przewrócę. Przywiozłam z Kudowy mnóstwo wspaniałych zdjęć. Głównie były to wspomniane górskie krajobrazy, ale też sfotografowałam wiele roślin i zwierząt, które żyją tylko w górach, a na nizinach nie występują.

Na pewno jeszcze chciałabym kiedyś wyjechać w polskie góry, jeśli nie do Kudowy Zdrój to w jakieś inne, urokliwe miejsce. Może w przyszłym roku tez uda mi się zaplanować taki interesujący wyjazd, jak nie w góry to gdzieś nad morze.