Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Kupienie zdrowotnego materaca z łuską gryki

Miewałem swego czasu problemy z kręgosłupem, ale miałem rehabilitację i temat ucichł na kilka lat. Niestety ostatnio znowu kręgosłup się odezwał i musiałem zapisać się na zabiegi. Poszedłem do prywatnej placówki, gdzie zostałem przyjęty od ręki a w tej sytuacji czekać nie mogłem. 

Spokojny sen a odpowiednim materacu 

materac z łuską grykiPo zabiegach miałem jeszcze spotkanie z terapeutą, który przekazał mi kilka cennych wskazówek jak dbać o kręgosłup i zagwarantować sobie wygodę. Specjalista polecił mi materac z łuską gryki, który miał właściwości zdrowotne i był odpowiedni dla mnie. Wyjaśnił mi jakie właściwości taki materac posiadał i zachęcił do jego kupienia. W domu jeszcze trochę poczytałem na ten temat i doszedłem do wniosku, że muszę sobie to rozwiązanie koniecznie sprawić. Wybrałem się do sklepu, gdzie były takie produkty, ale z łuską gryki nie mieli materacy. Sprzedawca jednak dał mi namiar na konkretną firmę, która miała takie piernaty i dodatkowo realizowali transport za darmo. Wybrałem się tam i znalazłem to, czego potrzebowałem. Mogłem nawet na miejscu wypróbować materac, co rzecz jasna uczyniłem. Wiedziałem już, że muszę go mieć. Był odpowiednio wyprofilowany i wygodny. Zapłaciłem przy kasie i podałem adres, na jaki miała zostać zrealizowana dostawa. W domu od razu przygotowałem łóżko i jak kierowca do mnie przyjechał, to wszystkim się zająłem. Przespałem spokojnie całą noc, było mi wygodnie i z rana nie odczuwałem żadnego bólu w kręgosłupie. Dobrze, że posłuchałem terapeuty.

Kręgosłup już więcej nie sprawiał mi żadnych problemów. Chodziłem czasami na kontrolę i wszystko było w porządku. Zmieniłem dość mocno tryb swojego życia i już nie przesiadywałem przed komputerem godzinami. Chodziłem na spacery i ćwiczyłem. To dużo pomogło.