Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

polux led

Lampka polux led do czytania

Kochasz czytać książki? To świetnie. Książki są najlepszymi przyjaciółmi, którzy nigdy nie zawodzą. Dodatkowo przenoszą nas w miejsca, które w normalnym życiu mogłyby nigdy nie zostać przez nas zwiedzone. Dzięki papierowym przyjaciołom możemy oczyma wyobraźni przenieść się w każde miejsce nie tracąc przy tym ani złotówki.

Czy polux led się sprawdzi?

polux ledJeżeli jesteś mamą, która uwielbia czytać książki wiesz, że czas na to znajdujesz głównie wieczorem, kiedy wywalczysz go sama dla siebie. Dlatego też bardzo ważne jest oświetlenie. Lampy polux led idealnie nadają się do wykorzystywania jako oświetlenie do czytania. Dzięki temu, że posiadają one ręczne regulatory intensywności oświetlenia można je dostosowywać do pory dnia i nocy. Jeśli czytasz często dziecku bajki na dobranoc oprawy led będą Ci bardzo przydatne, ponieważ osłonią one od intensywności światła, dzięki czemu w pomieszczeniu panować będzie półmrok pomagający zasnąć. Warto jest zainwestować w odpowiednią lampę do czytania, bo inaczej cena, jaką możemy ponieść za złe dostosowanie światła do swoich potrzeb może być niezwykle wysoka. Jeśli do czytania posiadasz lampę tradycyjną idealna jest żarówka led e27 która świeci dość mocnym blaskiem. Jako, że klosze do lamp są różne żarówka ma uniwersalny kształt, dzięki czemu można na niej w dowolny sposób ułożyć klosz.

Eksperci i okuliści proszą, by nie czytać przy oświetleniu skoff tango, które powszechnie uznawane jest za oświetlenie podłogowe. Nie poleca się czytanie na balkonie, gdzie są tylko lampy solarne. Ich słabe światło może popsuć nasz wzrok.