Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Ledowa oprawa najazdowa z funkcją regulacji

Nowoczesnym rozwiązaniem jakie stosuje się do oświetlenia domu oraz wjazdu do garażu jest montaż wpuszczanej w podłoże oprawy najazdowej. Jest to idealne rozwiązanie, które ułatwi nam wjazd, szczególnie w miejscach w których światła ulicznych lamp nie docierają.

Montaż regulowanej oprawy najazdowej

regulowana oprawa najazdowaKiedy chcemy ułożyć kostkę brukową wokół swojego domu warto pomyśleć o zamontowaniu w niej opraw najazdowych, dzięki temu nie będziemy musieli wynajmować fachowców po raz drugi, żeby rozbierali część kostki i wmontowali w nią oświetlenie. Jest to ciekawe rozwiązanie, które nie tylko oświetli nam drogę wjazdową, ale również nada charakteru naszemu domowi. Możemy wybrać spośród dwóch rodzajów oświetlenia. Pierwsze z nich są solarne, które działają dzięki energii słonecznej a drugie z nich jest LED-owe, które zużywają niewielką ilość energii elektrycznej, dzięki czemu nie odczujemy dużych kosztów związanych z ich eksploatacją. Regulowana oprawa najazdowa ma możliwość regulacji kąta pod jakim pada światło. Składa się ona z dwóch elementów oprawy na źródło światła oraz z puszki montażowej, która stanowi osłonę oprawy. Oprawę najazdową możemy zamontować zarówno w powierzchni utwardzonej, nawet w betonie jak i nieutwardzonej takiej jak trawa. Lampy wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego przez co są odporne na pęknięcia. Oprawa natomiast wykonana jest ze stali nierdzewnej, która zabezpieczy ją przed korozją co znacznie zwiększa jej żywotność.

Takie lampy sprawdzą się również jako dodatkowe oświetlenie tarasów. Dzięki zamontowaniu jej w pobliżu grilla oświetli nam miejsce biesiadowania. Będzie to również ciekawe rozwiązanie w przypadku oświetlenia ogrodowych ścieżek. Możemy je również wykorzystać do oświetlenia naszego domu i zamontować je wokół niego.