Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Listwa do wykończenia podłogi

Listwy przy podłodze są świetnym elementem dekoracyjnym. Dzięki nim możemy ukryć takie niedoskonałości jak szczeliny między podłogą a ścianą, które nie wyglądają zbyt estetycznie. Nie da się ułożyć podłogi tak, aby uniknąć szczeliny, ale możemy użyć takich listw i cały problem mamy z głowy, a nasza podłoga wygląda bardzo dobrze.

Najlepsza listwa przypodłogowa 

listwy przypodłogowe z nmcSamo ukrycie miejsca zetknięcia podłogi ze ścianą nie da nam dobrego efektu, jeśli listwa nie będzie dobrana do podłogi. Dopiero gdy te dwa elementy będą ze sobą współgrać, będziemy mogli mówić o należytej estetyce. Listwy przypodłogowe z nmc są na tyle uniwersalne, że pasują do każdego rodzaju posadzki. Ich ciekawą zaletą jest to, że wewnątrz swojej budowy, posiadają specjalnie zaprojektowany kanalik, w który możemy wpuścić kabel. Dzięki temu nie będziemy mieli problemu z walającymi się przewodami, zostaną one w gustowny sposób, zupełnie niewidoczny dla oka. Listwy nmc wykonane są z bardzo trwałego i odpornego na różnego rodzaju tworzywa. Listwy pierwotnie są w kolorze białym, ale ich struktura jest przystosowana do malowania. W tym celu możemy użyć zwykłej emulsji, którą używa się do malowania ścian. Istnieje co najmniej kilka szerokości listw, więc bez problemu możemy dobrać odpowiednią dla siebie. Najcieńsze z nich mają szerokość centymetra, a najszersze nawet do dziesięciu centymetrów. Niektóre z modeli listw wykonane są z bardzo elastycznego tworzywa, które sprawia, że listwa bez najmniejszych problemów dopasowuje się nawet do nierównych ścian.

Listwy możemy nabyć w sklepach stacjonarnych. Cena za jedną sztukę to około pięćdziesięciu złotych. Zamawiając listwy przez internet o łącznej wartości powyżej dwustu pięćdziesięciu złotych, wysyłka będzie darmowa. Wart dokupić do listw klej montażowy specjalnie do nich dedykowany, ponieważ ułatwi nam to cały montaż i da pewność, że listwy nie będą odpadać.