Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Mama kupiła mi biustonosz do karmienia

Moja mama bardzo mi pomaga od kiedy na świecie pojawiła się moja córka. Mama jest moją najlepszą przyjaciółką. Zawsze mogłam na nią liczyć. Starała się mi pomagać w każdej sytuacji. Od kiedy sama zostałam mamą wiem jak ciężko czasem bywa jak dziecko marudzi a człowiek jest niewyspany.

Dostałam biustonosz od mamy

najlepszy biustonosz dla karmiącejDzisiaj nie wyspałam się w nocy bo córce wychodzą zęby i często się wybudzała. Mama codziennie mnie odwiedza i jeżeli w trakcie dnia muszę coś załatwić to mogę na spokojnie sobie wyskoczyć i zostawić z nią córkę. Dzisiaj jak rano dzwoniła to poprosiłam ją żeby wzięła Ewelinkę na spacer a ja w tym czasie trochę się prześpię. Wspomniałam mamie, że planowałam iść do galerii kupić sobie biustonosz dla karmiącej ale pójdę po niego jutro. Mam już upatrzony odpowiedni model i czekałam tylko na mój rozmiar. Mama przyszła zgodnie z planem. Ubrałyśmy Ewelinkę i babcia z wnusią wybrały się na spacer. Ja w tym czasie się położyłam i nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Bardzo dobrze mi się spało. Obudziłam się około godziny dwunastej. Wstałam i zaczęłam przygotowywać obiad. Moja mama pewnie w ciągu trzydziestu minut powinna wrócić do domku ze spacerku. Córka około trzynastej pije mleczko. Mama wróciła przed trzynastą z prezentem dla mnie. Dostałam od niej najlepszy biustonosz dla karmiącej. Bardzo się wzruszyłam. Biustonosz był pięknie zapakowany. Nie spodziewałam się, że mama wpadnie na tak genialny pomysł. Najlepszy biustonosz dla karmiącej będzie idealnie na mnie pasował. Mama ma super oko i dobrze wybrała dla mnie prezent.

Byłam jej wdzięczna, że zabrała córkę na spacer. Ewelinka cały spacer przespała. Nawet nie wie, że poza parkiem byłą także z babcią na zakupach. Od babci także dostałam prezent. Piękną książeczkę, którą będziemy czytać na dobranoc. Moja mama jest najlepszą babcią a także przyjaciółką, uwielbiam ją.