Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Mąż przyniósł do domu polarowy kocyk minky

Mój mąż jest pracownikiem magazynu i pracuje dla jednej z największych hurtowni w mieście. Często do domu przynosi różne produkty, które dostaje od kierownika. Pracownicy są w taki sposób nie raz nagradzani i to moim zdaniem jest bardzo fajne.

Dowiedziałam się, że polarowe kocyki minky są najlepsze

polarowy kocyki dla niemowląt minkyKiedy mąż dzisiaj wrócił z pracy to od razu zauważyłam, że znowu coś dostał. Przyniósł tym razem polarowy kocyki dla niemowląt minky i uznałam, że to idealny prezent, ponieważ mamy dwójkę małych dzieci i kocyki są nam bardzo potrzebne. Ja mam kilka, ale wiadomo jak to z takimi maluchami. Trzeba mieć zapas. Mąż od razu dał mi ten polarowy kocyki dla niemowląt minky i powiedział, że jak będę chciała to może mi przynieść jeszcze kila, ponieważ kierownik pozwolił mu wziąć. Czasami na magazynie są znaczne nadwyżki w asortymencie i mąż jako pracownik magazynu może często brać coś dla siebie. Jest to rozliczanie w formie premii. Ten polarowy kocyki dla niemowląt minky bardzo mi się spodobał i już wiedziałam, że będę chciała, ażeby mąż przyniósł ich więcej. W międzyczasie też odwiedziła nas sąsiadka i zobaczyła, że mam opakowanie po kocyku. Powiedziała, że ona tylko takie kupuje, ponieważ są najlepsze. Byłam z tego zadowolona i wyjaśniłam, że mąż mi go przyniósł z pracy. Zapytała się go od razu kiedy będą one dostępne w hurtowni, ponieważ bardzo chętnie przyjdzie, ażeby kilka sztuk jeszcze dokupić. Chwilę jeszcze z nami porozmawiała i wróciła do domu, bo mąż już zrobił dla niej obiad. To był bardzo miły dzień.

Mąż przyniósł następnego dnia jeszcze pięć takich kocyków i postanowiłam jeden dać sąsiadce. Ona mi też kiedyś dała smoczki to uznałam, że to będzie idealny sposób na odwdzięczenie się. Kocyki sprawdzają się wręcz rewelacyjnie.