Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Mazury – wynajem łodzi bez patentu

Mazury są bardzo pięknym regionem, idealnym na spędzenie urlopu. Można tam znaleźć bardzo wiele najróżniejszych atrakcji dla osób w każdym wieku. Polskie jeziora wyglądają fantastycznie, dzięki czemu można nad nimi odpocząć od zgiełku miast oraz naładować baterie przed powrotem do pracy. Jednym z ciekawszych sposobów na spędzenie tam czasu jest rejs jachtem.

Czy można wynająć łódź nie mając uprawnień?

wynajem łodzi bez uprawnień na mazurachKilkudniowy rejs po mazurskich jeziorach może być wspaniałym pomysłem na wakacje z rodziną albo przyjaciółmi. Takie łodzie bardzo często mają kabiny sypialniane, dzięki czemu nie trzeba co nos meldować się z tradycyjnym hotelu. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie – wystarczy zacumować w przeznaczonym do tego miejscu. Wiele osób martwi się jednak, że nie może wynająć jachtu, ponieważ nie posiada patentu żeglarskiego. Czy rzeczywiście jest to przeszkodą? W przypadku dużych jachtów, owszem, jednak mamy jeszcze ogromny wybór innych łodzi, których parametry są ściśle określone przez ustawę. Wynajem łodzi bez uprawnień na mazurach jest możliwy w wielu miejscach. Wystarczy przejść krótkie szkolenie, aby móc samodzielnie wypłynąć w kilkudniową wycieczkę po mazurskich jeziorach. Na takich jachtach można w bardzo komfortowych warunkach spędzić kilka dni, odpoczywając oraz podziwiając przepiękne widoki, które będą nas otaczały podczas rejsu.

Pływanie łodzią po jeziorach jest wspaniałym pomysłem na przeżycie przygody podczas wakacji. Żeglarstwo fascynuje wiele osób, jednak warto tego spróbować na mniejszej łodzi, zanim zdecyduje się na wyrobienie uprawnień. Mazury są doskonałym miejscem na rozpoczęcie swojej przygody z żeglarstwem na takiej łodzi, która nie wymaga od nas patentu żeglarskiego. To ciekawy pomysł na wakacje z dzieckiem – z pewnością będzie zachwycone.