Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Metalowe meble i regały na zapleczu restauracji

Prowadzenie własnej restauracji jest bardzo trudnym biznesem, który wymaga wysokiej odporności na stres. Oprócz oczywistych kwestii płynności finansowej, branża gastronomiczna jest obostrzona kontrolami Sanepidu, które najczęściej są niezapowiedziane, w związku z czym wymagają bycia przygotowanym przez cały czas. Utrzymanie higieny i odpowiednich warunków do pracy z produktami spożywczymi jest trudne, szczególnie w restauracji, w której cały czas coś się dzieje. Dlatego poszukuje się rozwiązań, które ułatwią codzienne obowiązki i stąd wynika rosnąca popularność wyposażenia takiego jak metalowe meble i regały.

Producent regałów ze stali realizuje dedykowane zlecenia

producent regałówStal nierdzewna doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebne są sterylne warunki. Jest łatwa w czyszczeniu, a także nie pochłania drobnoustrojów chorobotwórczych i wszelakich substancji jak drewno czy plastik. Branża restauracyjna organizuje całe zaplecza kuchenne właśnie dzięki wykorzystaniu takich rozwiązań, jak meble i regały ze stali nierdzewnej. Oprócz faktu bycia najbardziej higienicznymi materiałami na rynku, są one również niepalne oraz odporne na wilgoć. Popularność wykorzystywania stali na zapleczach kuchennych jest tendencją wzrastającą, co potwierdza znany producent regałów. Stosuje się już nie tylko blaty na szafki, ale i regały metalowe, na których przechowuje się półprodukty, sosy, naczynia i wszelakie sprzęty kuchenne. Prosta forma i lekkość takich mebli pozwala na szybkie czyszczenie i przestawianie według potrzeb szefa kuchni czy właściciela restauracji. Nawet w przypadku jakiejś katastrofy w trakcie przygotowywania posiłków na wydawce, pracownicy są w stanie szybko naprawić wszelkie szkody, nie to co w przypadku drewna, które pochłania zapachy i substancje do swoich struktur.

Gdy w grę wchodzi kontrola Sanepidu najczęściej brakuje czasu na gruntowne sprzątanie zaplecza kuchennego w restauracji, dlatego warto dbać o odpowiednie warunki pracy przez cały czas. Metalowe meble pozwolą na utrzymanie czystości, a także na dobrą organizację stanowisk do poszczególnych działań, a producent regałów dobierze te najlepsze dla naszych potrzeb.