Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Mój chłopak potrafi zaprojektować i zamontować szafę

 

Poznałam chłopaka na imprezie. Spotykamy się bardzo często. Cieszę się, że go poznała. Michał jest bardzo troskliwy. Dba o mnie i stara się żeby było nam dobrze. Ostatnio ma trochę mniej czasu na nasze spotkania bo przygotowuje się do egzaminu. Michał uczy się w technikum na stolarza.

Chłopak uczy się projektowania mebli

szafy na wymiar katowiceMichał jest bardzo dobry w tym co robi. Przykłada się do swojej nauki od samego początku. Egzaminy są dla niego bardzo ważne. Jak uzyska na nich dobry wynik nie powinien mieć problemów ze znalezieniem dobrej pracy. Staram się go wspierać i pomagać mu na każdym kroku. Ostatnio przepytywałam go z rożnych pojęć. Michał wie wszystko o szafach. wie jak powinno się je przygotowywać i montować. jestem z niego bardzo dumna. Michał mówił, że jako stolarz w kraju bardzo dobrze można zarobić. jeszcze więcej pieniędzy dostaje się za granica. Mnie nic w kraju nie trzyma. Stwierdziliśmy, ze jeśli egzaminy ładnie zaliczy to postaramy się wyjechać. Zależy nam żeby kupić mieszkanie a do tego potrzebujemy sporo pieniędzy. Nasi rodzice nam w tym nie pomogą i możemy liczyć tylko na siebie. Michał jest bardzo pracowity i wiem, że on zrobi wszystko żebyśmy mieli dobrą przyszłość. Jestem przy nim wyjątkowo spokojna. Michał projektował i montował szafy do zabudowy u mnie w domu w przedpokoju. Moja mama nie mogła wyjść z podziwu, że Michał ma taki talent. Bardzo mu dziękowała za piękne meble i poleciła jego pracę wszystkim koleżankom.

Egzaminy są już coraz bliżej. Jutro się zaczynają a dzisiaj wieczorem Michał chce sobie odpocząć. Michał twierdzi, że jest spokojny bo wszystko umie. Ja to chyba nie mogłabym tak spokojnie siedzieć i oglądać telewizję przed egzaminami. Będę trzymała za niego kciuki i będę na niego czekała w szkole.