Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Nad sklepem powiesiłem logo reklamowe 3D

 

Od dwóch dekad prowadzę swój sklep z narzędziami. Przez te lata działalności zauważyłem dwie bardzo ważne kwestie. Nadzwyczaj istotna jest identyfikacja wizualna. Trzeba posiadać swoje logo, znaki graficzne i barwy, które zawsze będą kojarzyć się z naszą firmą. Drugą kwestią jest reklama nad sklepem. Ja nad swoim mam od kilku miesięcy nowe logo wykonane w technologii 3D.

Trójwymiarowe loga robią w Warszawie

logo reklamowe 3d warszawaWcześniej miałem nad sklepem powieszony kaseton, który też wyglądał bardzo fajnie. Był jednak jedną bryłą, a ja bardzo chciałem wyróżnić swoje logo. A na kasetonie i tak było logo i to na całej długości. I tak sobie pomyślałem, że jak się ma naprawdę fajne logo to można je ciekawie zaprezentować. Postanowiłem więc zamienić kaseton z grafiką na logo reklamowe 3d Warszawa to miasto, w którym takie loga robią najlepiej. Trzeba tylko mieć swój projekt logo zapisany w jakimś standardowym pliku graficznym. Nie trzeba samemu tworzyć sobie logotypu trójwymiarowego. Wystarczy po prostu wysłać do tej agencji reklamowej jednowymiarowe logo. Oni sobie sami wszystko przerobili i wyprodukowali dla mnie piękne logo w technologii 3D. Nie trzeba go oczywiście oglądać przez specjalne okulary jak filmu w kinie. Logo jest wielokształtną bryłą, która prezentuje się naprawdę imponująco. Zmianę zauważyli też moi klienci, bo wielu z nich weszło do mojego sklepu tylko po to, żeby powiedzieć mi, że logo wygląda świetnie.

Zamontowanie nad sklepem logo 3D zleciłem monterom, bo samemu nie chciałem niczego przypadkiem uszkodzić. Na pewno warto podkreślić, że agencja reklamowa wykonała mi to logo z mojego projektu w kilka dni. Teraz mam zrobioną reklamę na kilka kolejnych lat. A pewnie za kilka lat pojawi się jakaś nowa forma reklamy i znowu powieszę nad sklepem coś nowego.