Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Nadrzędna rola systemu w obsłudze gości hotelowych

Gdy wybieramy się w podróż, czy to służbową czy prywatna rezerwujemy sobie zwykle zdalnie lub telefonicznie miejsca noclegowe w miejscu docelowym. Po dokonaniu takiej rezerwacji i uiszczeniu zaliczki możemy być spokojni, że mamy już problem zakwaterowania rozwiązany.

Systemy organizujące pracę hoteli

program do obsługi hoteluCo jest gwarantem naszego spokoju i pewności, że wybrany pokój faktycznie będzie na nas czekał w wybranym terminie? Lub skąd mamy pewność, że zaliczka nie zostanie zagubiona lub nieuwzględniona w ogólnym rozliczeniu? Ano dzięki temu, że każdy dobry pensjonat czy hotel organizuje swoją prace przez specjalistyczny program do obsługi hotelu. Wiadomo, że w miejscu gdzie przewija się codziennie wielu ludzi, jedni przyjeżdżają, inni wyjeżdżają, jest ciągły ruch i zmiany, niezbędne jest narzędzie pracy umożliwiające zapanowanie nad ogólną, bieżącą sytuacją, ale także i nad terminami przyszłymi. Dobre oprogramowanie hotelowe, jest w tej chwili w stanie łączyć się z internetowymi platformami, na których ludzie w jednym miejscu w internecie, mogą znaleźć nocleg w dowolnym miejscu Polski a także kuli ziemskiej.  System wskazuje wolne terminy, możliwe do wynajęcia pokoje i inne udogodnienia, które mogą interesować klienta po przybyciu na miejsce. System z czytelnym grafikiem rezerwacji, bazą klientów i modułem do fakturowania w jednym, to rzecz, która organizuje pracę całej placówki i ułatwia podejmowanie działań personelowi. Efektem takiej rzetelnej informacji i zgranego działania, jest najwyższa jakość usług, jakie klient będzie mógł odczuć, przebywając w miejscu zakwaterowania.

Większość hoteli działających na rynku prowadzi własne restauracje, niektóre nawet świadczą usługi cateringowe. Na porządku dziennym w takich obiektach są strefy SPA i inne sportowo – relaksacyjne propozycje. Wszystko po to aby przyciągnąć klienta. Zgrane współdziałanie wszystkich tych komórek, gwarantuje zintegrowany system operacyjny.