Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Najlepsze zlewy do nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni

Jednym z najbardziej potrzebnych elementów zabudowy kuchennej, bez wątpienia jest zlew. Kiedyś tylko emaliowane, dziś tworzone z różnorodnych wytrzymałych materiałów, stanowią także idealny element dekoracyjny. Obecnie budulcem do tego typu wyposażenia jest stal i ceramika, ale przede wszystkim modny ostatnio granit. Ten ostatni jest nie tylko efektowny, ale i bardzo wytrzymały.

Zlewozmywak granitowy umieszczony w zabudowie kuchennej

zlewozmywak dwukomorowy granitowyDwukomorowe granitowe zlewozmywaki swoją popularność zawdzięczają praktyczności oraz dobremu wyglądowi. Bardzo dobrze komponują się z granitowymi blatami roboczymi, łatwo się czyszczą i są odporne na zarysowania. Dodatkowo są najlepszą dekoracją do każdej nowoczesnej kuchni. W zależności od tego co będziemy w nim robić i jak często, możemy zdecydować się na model jedno lub dwukomorowy oraz zlew z ociekaczem. Dla pań domu, które lubią gotować najlepszym rozwiązaniem będzie zlewozmywak dwukomorowy granitowy. Warunkiem wyboru tego modelu jest jednak duża przestrzeń na blacie kuchennym. Dostępny w wielu kolorach tj. białym, czarnym czy beżowym, dopasuje się do każdej stylizacji. Obecnie najczęściej w sprzedaży znajdują się gotowe zestawy zlewów z bateriami kuchennymi, pozwoli to na zaoszczędzenie czasu oraz idealnie dopasować te dwa elementy. W ofertach sklepów z wyposażeniem kuchennym znajduje się także pasujące do zestawu pojemniki na płyn do naczyń.

Zlewy kuchenne zrobione z granitu są niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem dla każdej nowoczesnej kuchni. Jednak, jeśli dobierzemy odpowiedni kolor, doskonale sprawdzą się także w stylach klasycznych. Dokupując do niego właściwe, gustowne dodatki możemy stworzyć w kuchni niepowtarzalną, rodzinną atmosferę, a przede wszystkim zapewnić jej funkcjonalność.